Juhendid e-õppe kasutamiseks

Korduma kippuvad küsimused

  • Postitage teade Teadete foorumisse. Selleks valige postituse sisestamiseks sõnumikasti alt valik Täpsem ning seejrel märkige ära sõnumilahtri all olev valik Saada postitus kohe. Sellisel juhul saadetakse teade õppijate e-posti aadressile hiljemalt 3 minuti jooksul. Kui te ei märgi ära Saada kohe valikut, siis saadetakse postitus e-postiga edasi 30 minuti pärast.
  • Saatke teade kiirposti vahendiga. Kiirposti on võimalik lisada kursusele plokina.
  • Saatke osalejate nimekirjast õppijatele sõnum. Selleks märkige õppijad ära ning valige alumisest rippmenüüst Saada sõnum.

NB! Arvestama peate aga sellega, et kui õppijal on oma Moodle’i profiili teavituste eelistustes kõikide teavituste saamine või teatud tüüpi teavituste e-postile saamine välja lülitatud, siis ta seda teavitust e-postile ei saa.

Ploki lisamiseks kursusele lülituge kursus muutmise režiimi ning seejärel lisage vasaku menüüriba alumisest servast kursusele uus plokk.

plokkPanopto

Teil on võimalik kasutada veebipõhist XML-generaatorit aadressil http://www.ut.ee/moodletestixml, mis lihtsustab teil Moodle’i testiküsimuste loomist. 

XML-generaator konverteerib tekstifailid (sh Wordi fail) Moodle’i XML-formaati ning selles formaadis saab testiküsimused importida Moodle’i küsimustepanka. Vt juhend.