Materjalid lastele (kooli esimene aste, ilm ja toimetulek)

Ilm_opilane

Siit leiate õpilastele mõeldud töölehed õpiobjekti “Ilm meie ümber. Toimetulek muutustega” tegevuste läbiviimiseks.  Tegemist on näidistega, soovi ja vajaduse korral on võimalik materjale kohandada.

Tööjuhendid leiate õppetegevuste pealkirjadel klikkides.

1) Tööleht “Tunnused aastaaegade kirjeldamiseks” (autorid Kaire Jõgi, Aigi Kikkas).

tooleht_aastaaegade_tunnused1.docx

2) Fotod aastaaegadest töölehe “Tunnused aastaaegade kirjeldamiseks” juurde.

aastaajadfotodel_01.pdf

1) Pilvede tööleht (õpilase tööleht ja vastusteleht õpetajale; autor Ele Pedassaar).

pilvedetooleht_1.-4.klass_ele_pedassaar_0_01.pdf

2) Ilma mõõtmise tööleht (õpilase tööleht ja vastusteleht õpetajale; autor Ele Pedassaar).

ilmamootmisetooleht_ele_pedassaar_3_01.pd

3) Vaatlustabel ilmaandmete (ja OMA PUU vaatluste) dokumenteerimiseks (koostajad Kaire Jõgi ja Aigi Kikkas).

vaatluspaevik_01.docx

1) Ohtlik ilm (sümbolid ja fotod välja printimiseks ning lamineerimiseks, autorid Kaire Jõgi ja Aigi Kikkas).

ohtlikilm_01.pdf

2) Ohtlik ilm (sümbolid ja fotod) kuumal ja külmal ajal (koostaja Ele Pedassaar).

tooleht_ohtlikilm_sumbolid_suvitalv_opilane_01.pdf

3) Ohtlik ilm (sümbolid ja fotod) erinevatel aastaaegadel (koostaja Ele Pedassaar).

tooleht_ohtlikilm_sumbolid_aastaajad_opilane_0_01.pdf

4) Ohtlik ilm (sümbolid ja fotod) kuumal ja külmal ajal, vastustega leht õpetajale (koostaja Ele Pedassaar).

tooleht_ohtlikilm_sumbolid_suvitalv_opetaja_0_01.pdf

5) Ohtlik ilm (sümbolid ja fotod) erinevatel aastaaegadel, vastustega leht õpetajale (koostaja Ele Pedassaar).

tooleht_ohtlikilm_sumbolid_aastaajad_opetaja_0_01.pdf