Enesetest: Digiarhiivid

Testis on ka mõned otsinguküsimused, et saaksite otsinguid harjutada. Need võivad tunduda keerulised, sest pole ette antud, kuidas otsida. Kui olete õppematerjalid läbi vaadanud, siis oskate kindlasti alustada. Sellest ei maksa heituda, kui kohe ei tule välja õige tulemus. Kui olete testi lõpetanud, siis näete küsimuste vastuseid ja ka juhendit, kuidas tuleks antud otsingut teha. Kui juhendi järgi otsides saate arvulise vastuse puhul veidi erineva tulemuse, ärge ka sellest heituge. Kuigi vaatame küsimusi regulaarselt üle, võib kataloogi seis olla muutunud. See test on eelkõige harjutamiseks. Võite veast teada anda vilve.seiler@ut.ee.

Millise kategooria all on Tallinna Ülikooli digiarhiivis ETERA http://www.etera.ee/ kõige rohkem materjale

Vaadake Tallinna Tehnikaülikooli digikogu https://digikogu.taltech.ee/ avalehel vasakul, milliseid materjale see sisaldab. Mis on selles nimekirjas teisel kohal?

Mitu dissertatsiooni leiate Tartu Ülikooli digitaalarhiivis DSpace’is http://dspace.ut.ee/, millele on lisatud märksõna eesti keel.

Valige Tartu Ülikooli digitaalarhiivis DSpace’is http://dspace.ut.ee/ valdkond E-õppe materjalid ja tehke selles kogumis otsing sõnaga psühholoogia. Vaadake tulemuste lehel paremal, milline autor on avaldanud kõige rohkem materjale?