Enesetest: Digitaalarhiiv DIGAR

Testis on ka mõned otsinguküsimused, et saaksite otsinguid harjutada. Need võivad tunduda keerulised, sest pole ette antud, kuidas otsida. Kui olete õppematerjalid läbi vaadanud, siis oskate kindlasti alustada. Sellest ei maksa heituda, kui kohe ei tule välja õige tulemus. Kui olete testi lõpetanud, siis näete küsimuste vastuseid ja ka juhendit, kuidas tuleks antud otsingut teha. Kui juhendi järgi otsides saate arvulise vastuse puhul veidi erineva tulemuse, ärge ka sellest heituge. Kuigi vaatame küsimusi regulaarselt üle, võib kataloogi seis olla muutunud. See test on eelkõige harjutamiseks. Võite veast teada anda vilve.seiler@ut.ee.

Leidke digitaalarhiivist DIGAR http://www.digar.ee/arhiiv ajakirja  Keel ja Kirjandus 2016. aasta 12. number. Kas selle artiklite täistekstid on kõigile veebis vabalt kättesaadavad?
Leidke digitaalarhiivist DIGAR http://www.digar.ee/arhiiv Tammsaare raamat "Vanad ja noored". Selle täistekst on vabalt kättesaadav.
Leidke digitaalarhiivist DIGAR http://www.digar.ee/arhiiv e-raamat “70 aastat võidusuusatamist Eestis”. Klõpsake raamatu pealkirjal ja vaadake, millise on selle kasutusvõimalused. Kas raamat on
Digitaalarhiivis DIGAR  http://www.digar.ee/arhiiv saab otsida Eesti ajakirju, mis on ilmunud