Enesetest: ISE artiklid

Testis on ka mõned otsinguküsimused, et saaksite otsinguid harjutada. Need võivad tunduda keerulised, sest pole ette antud, kuidas otsida. Kui olete õppematerjalid läbi vaadanud, siis oskate kindlasti alustada. Sellest ei maksa heituda, kui kohe ei tule välja õige tulemus. Kui olete testi lõpetanud, siis näete küsimuste vastuseid ja ka juhendit, kuidas tuleks antud otsingut teha. Kui juhendi järgi otsides saate arvulise vastuse puhul veidi erineva tulemuse, ärge ka sellest heituge. Kuigi vaatame küsimusi regulaarselt üle, võib kataloogi seis olla muutunud. See test on eelkõige harjutamiseks. Võite veast teada anda vilve.seiler@ut.ee.

Leidke andmebaasis ISE Peep Leppiku artikkel “Väärtushinnanguid saab siiski mõjutada ka kool”. Milline on kõige esimene märksõna selle artikli kirjes.
Andmebaas ISE võimaldab leida infot
Leidke Eesti artiklite andmebaasist ISE kogumikes ilmunud eestikeelsed kirjutised toiduohutuse kohta. Tehke otsing märksõnaga toiduohutus, kasutage märksõna välja. Järjestage tulemused ilmumisaasta järgi ja vaadake 2016. a kirjeid. Millises kogumikus on selleteemalisi artikleid kõige rohkem?
Leidke Mario Rosentau artiklid andmebaasis ISE. Mitu ajakirjades ilmunud artiklit leiate? Tehke otsing autori järgi (valige autori väli). Kirjutage numbriline vastus.