Teadusmalev

Mon - Wed, Juuli 24 - Aug 9, 10:00am - 3:00pm

Asukoht:
Tõravere

teadusmalev_2023Tähelepanu, teadushuviline noor vanuses 15 kuni 19 aastat, Tartu Ülikooli Tartu observatoorium ja ESERO Eesti koostöös Tartu Hansa Rotary klubiga kutsuvad Sind 24. juulist 9. augustini 2023. a Teadusmalevasse!

Maleva eesmärk on kirjutada uurimistöö vabalt valitud teemal nendes Tartu observatooriumi teadusvaldkondades:

• kaugseire
  • kosmosetehnoloogia ja laborid
  • kosmoloogia ja astronoomia

Meie pakume omalt poolt:

• igale osavõtjale 250 euro suurust stipendiumit, mille paneb välja Tartu Hansa Rotary klubi;
  • juhendajat TÜ Tartu observatooriumi teadlaste seast;
  • vajalikke vahendid ja ligipääsu elektroonikalaboritele katsete läbiviimiseks, andmebaase kaugseire andmetega andmeanalüüsiks ja muud vajalikku tuge, mida on vaja uurimuse valmimiseks;
  • TÜ Tartu observatooriumi teadussuundade tutvustust;
  • ühisüritusi ja vabaaja programmi;
  • vajadusel majutuse korraldamist.

Maleva lõpus ootame igalt osalejalt 10-minutilist ettekannet oma uurimistööst.

Uurimistöö jääb koostajale ning seda on hiljem võimalik esitada oma gümnaasiumi uurimistööna või õpilaste teadusfestivali konkursile.

Kandideerimine 2023. aasta Teadusmalevasse on lõppenud!

Kõigi sobivate kandiaatide seast valime Teadusmalevas osalema 15 noort.

Oma valiku kõigi kandidaatide seast teeme mai kuu jooksul ning anname tulemustest teada kandideerijatele  e-posti kaudu.