2.1.6. Isikuomadused ja tugevused

2.1.6. ISIKUOMADUSED JA TUGEVUSED

Siia alalõiku pane kirja just need isikuomadused, mis tulevad kasuks antud ametikohale kandideerides, lisaks too kindlasti näiteid.

Olen hea suhtleja ja jään igas olukorras rahulikuks. Leian kontakti erinevas vanuses inimestega ja suudan hea huumori abil lahendada pingelisi olukordi.

 HARJUTUS 8

Vaata järgnevat omadussõnade nimekirja:df

võid ka ise juurde lisada, kui tundub, et mõni omadus on sealt puudu. Vali välja 10 sinule omast omadust, soovi korral võid kitsendada pärast valikut näiteks viie või kolme omaduseni. Miks valisid just need omadused? Kuidas need omadused sind iseloomustavad? Leia enda elust näiteid, mis tõendavad nende omaduste avaldumist.

Töövestlustel küsivad tööandjad peaaegu alati näiteid ja kui oled eelnevalt need näited enda jaoks läbi mõelnud, on see kindlasti kandideerimisel plussiks.
Töövestlustel küsivad tööandjad peaaegu alati näiteid ja kui oled eelnevalt need näited enda jaoks läbi mõelnud, on see kindlasti kandideerimisel plussiks.


 HARJUTUS 9

Loo oma tugevustest sõnapilv. Võid kasutada ka eelmisest harjutusest väljavalitud omadusi, küsida lisa sõpradelt, kolleegidelt, õpingukaaslastelt, õpetajatelt. Keskkonnad, kus saad sõnapilvi koostada, on:

freewordcloudgenerator.com

wordart.com

worditout.com

Wordclouds.com

Sõnapilv on pisut teistmoodi iseloomustus Sinu kohta, mille saad samuti CVga koos tööandjale soovi korral edastada. See näitab tööandjale sinu loomingulisust ja digioskusi. Näiteks palud töökaaslastel öelda enda kohta iseloomustavaid sõnu ja koostad nendest sõnapilve ning pealkirjaks paned “Minu kolleegid minust” vms.

 NÄIDE 8

Sõnapilved, mis on koostatud wordart.com keskkonnas

1 3

 HARJUTUS 10

Loo oma tugevustest mõttekaart coggle.it keskkonnas. Selle saad samuti panna kaasa CVle ja see näitab sinu digioskusi, analüüsi- ja üldistamisvõimet ning loovust.


 NÄIDE 9

Coggle.it keskkonnas loodud mõttekaart tugevustest.

kirss