• This event has passed.

Näitus „Looduse loor“ ja paneelarutelu

15. juuni kell 12:0015:00

Tasuta

Luksemburgi kunstniku Justine Blau näitusel „Looduse loor“ uuritakse praeguse keskkonnakriisi valguses mitmesuguste dokumentide, illusioonide ja jutustuste abil inimese suhet loodusega ja loodushoiutavasid. Kuraator Fanny Weinquini kokku pandud näitus on Tartu Ülikooli botaanikaaias avatud 15. juunist 28. juulini. Näituse avapäeval 15. juunil esitletakse Justine Blau värskelt ilmunud raamatut Veil of Nature“ (K. Verlag) ja sellele järgneb aruteluring (inglise keeles), kus Eesti ja välisriikide kunstnikud ja teadlased vestlevad „Looduse looris“ käsitletud teemadel – Tsipe Aavik, Justine Blau, Linda Kinght ja Kai Vellak vestlevad liikide väljasuremise ja nende taaselustamise võimalikkuse ning tähenduse üleArutelu juhib Sara Bédard-Goulet.

Näituse avamine kell 12 botaanikaaia õppeklassis (Lai tn 38), arutelu kell 14 kõrvalhoones asuvas loodusmuuseumi botaaniliste kogude majas (Lai 40).

Date:
15. juuni