Kasulik info

Iganädalane info üliõpilastelt üliõpilastele, viited toimuvatele sündmustele, põnevatele ettevõtmistele, mitmesugustele võimalustele.

25. september – 29. september

Tartu Tudengipäevade sügisfestival tuleb taas linna!

25. septembrist kuni 1. oktoobrini on Tartu Tudengipäevade sügisfestival vallutanud Tartu. Festivali nädalal toimub üle 70 eripalgelise ürituse, kus saab sõpradega lõbutseda, nuputada, pidutseda ja paljudel muudel põnevatel üritustel kaasa lüüa. Oled sa esmakursuslane või juba doktorant - igaüks leiab Tudengipäevade ürituste seast oma!

Alusta festivali nädalat juba 25. septembril toimuva Pannkoogihommikuga, kus maitsva hommikusöögi kõrvale saad tutvuda festivali kavaga.

Kõigi üritustega saab tutvuda https://www.studentdays.ee/event/ või Tartu Tudengipäevade Facebooki lehel.

 

Eesti suurim videomängudele pühendatud festival kutsub MängudeÖÖle!

MängudeÖÖ on Eesti populaarseim videomängupidu, mis toob igal korral kokku sadu mänguhuvilisi, et uute ja ägedate mängudega tutvust teha. Kui antud ürituste seeria alguse sai, toimus mängupidu ühe kinosaali seinte vahel. Nüüd aga vallutatakse terve kino, et täita kõik saalid, koridorid ja isegi nurgatagused kõikvõimaliku ägedaga. Sel sügisel toimub järjekorras juba 25. üritus, mis tõotab tulla üpriski eriline!

Ootame sind MängudeÖÖle 30. septembril kell 21.00 Apollo Kino Ülemistes!

 

28. septembril on kõik üliõpilased oodatud Tartu Ülikooli raamatukogu konverentsisaali kuulama doktorantide kolme minuti loengute konkurssi

Üritus toimub kahes osas, nii eesti- kui ka inglise keeles.

 

18. september – 22. september

Tartu Tudengipäevade sügisfestival tuleb taas linna!

25. septembrist kuni 1. oktoobrini on Tartu Tudengipäevade sügisfestival vallutanud Tartu. Festivali nädalal toimub üle 70 eripalgelise ürituse, kus saab sõpradega lõbutseda, nuputada, pidutseda ja paljudel muudel põnevatel üritustel kaasa lüüa. Oled sa esmakursuslane või juba doktorant - igaüks leiab Tudengipäevade ürituste seast oma!

Alusta festivali nädalat juba 25. septembril toimuva Pannkoogihommikuga, kus maitsva hommikusöögi kõrvale saad tutvuda festivali kavaga.

Kõigi üritustega saab tutvuda https://www.studentdays.ee/event/ või Tartu Tudengipäevade Facebooki lehel.

Tartu Tudengipäevade raames toimuv mälumäng „Täheturniir" ootab võistkonnaga registreeruma!

Kuni 28. septembrini saad -20% piletid Baltikumi suurimale jätkusuutlikkuse festivalile!

Kui sõnad "mõju" ja "jätkusuutlikkus" kõnetavad sind, siis on 5.-6. oktoobril toimuv Impact Day just sinu jaoks.

Üle 150 esineja, 70+ organisatsiooni ja üle 2000 inimese otsivad Impact Day'l vastuseid küsimusele "Jätkusuutlikkus - võimalik või võimatu?". See on sinu võimalus võtta 2 päeva ning avastada uusimaid jätkusuutlikkuse trende, suhelda juhtivate valdkonna ekspertidega ja luua uusi väärtuslikke kontakte.

Loe rohkem ja soeta 20% soodsamad piletid enne 28. septembrit: https://bit.ly/act-for-impact-day.

28. septembril on kõik üliõpilased oodatud Tartu Ülikooli raamatukogu konverentsisaali kuulama doktorantide kolme minuti loengute konkurssi

Üritus toimub kahes osas, nii eesti- kui ka inglise keeles.

Ilmus sügisene Tartu Ülikooli kestlikkuse infokiri

Tutvu värske infokirjaga ja selle regulaarseks saamiseks sisesta tellimisvormi oma e-posti aadress.

19. septembril kl 18.15 toimub Tartu tähetornis Üllar Kivila loeng „Sügistaevas 2023"

Avasta endale sobiv tudengiorganisatsioon ja leia toetav kogukond!

Oled rebasena tudengipõlve alustanud aga ei ole leidnud veel päris oma inimesi? Või sooviksid midagi peale loenguid teha, aga kursakaaslased ei võta vedu? Ole mureta, sest Tartus on üle 50 tudengiorganisatsiooni, mis pakuvad ainulaadse võimaluse leida sõpru kogu eluks! Võta ette organisatsioonide nimekiri ja astu läbi mõne huvipakkuva seltsi infoõhtult.

Osalemine tasuta!

Enlighti veebiloeng tehisintellekti eetilistest aspektidest

20. septembril kl 15–16 toimub Enlighti loengusarja ingliskeelne veebiloeng „Artificial Intelligence: Ethical Aspects“.

Tehisintellekti kiire areng ja selle laienevad rakendusalad ei tekita mitte ainult uusi küsimusi, vaid ka üha enam ebakindlust. Loengus jagavad Enlighti ülikoolide eksperdid teadmisi tehisintellekti ja eetika värsketest uuringutest.

Tartu Ülikooli eetikakeskus kutsub osalema kursustel

Tartu Ülikooli eetikakeskus kutsub osalema kursustel, kus käsitletakse eetika põhimõtteid ning organisatsioonieetikat. Osalema on oodatud nii tudengid kui ka täiendusõppijad!

„Eetika alused“ on kursus, mis keskendub teema baasteadmistele ja üldistele põhiprobleemidele. Lisaks pakume kursust „Eetilised küsimused organisatsioonis“, mille fookus on organisatsioonieetikal. Hea töökeskkonna loomise kõrval tutvutakse ka andmete töötlemise ja isikuandmete kaitse põhimõtetega.

Rohkem informatsiooni ja registreerumise lingi leiab siit: https://eetikakeskus.ut.ee/et/sisu/eetiline-tundlikkus-aitab-hoida-oiget...

Tartu Ülikooli meenepoodi on jõudnud uus partii pusasid ja muud uut kaupa!

Tartu tähistab liikuvusnädalat bussidisko ja tasuta bussisõiduga

18. septembril lähevad linnapea ja Tartu kõrgkoolide rektorid ühisele rattasõidule. Ühissõidu eesmärk on tuua tähelepanu liikuvusteemadele, arutada ülikoolide ja linna koostöökohti säästva liikumiskeskkonna teemadel ning näidata eeskuju nii linlastele kui tudengitele.

Rahvusvahelisel autovabal päeval, 22. septembril kell 16 viib Transpordiamet läbi kergliiklejate ohutu sõidu koolituse AHHAA teaduskeskuse ees. Kell 17 toimub AHHAA teaduskeskuses avalik arutelu teemal "Quo vadis, rattalinn Tartu?" ning liikuvusnädala lõpetab kell 18 algav kergliikurite ühissõit teaduskeskuse eest, mida korraldab Tartu Rattaliiklejate Selts.

Loe lähemalt: https://tartu.ee/et/uudised/tartu-tahistab-liikuvusnadalat-bussidisko-ja...

11. september – 15. september

Spikker uuele tudengile

Ülikooliõpingutega alustamine on suur elumuutus ja kõike uut on nii palju, et silme eest võtab kirjuks. Siin on värsketele üliõpilastele väike spikker, mis aitab tudengieluga veidi hõlpsamini kohaneda ja asjatut segadust vähendada.

Heida pilk tudeng Heleni kevadsemestri kokkuvõttele

Vaata hetki Tudengipäevadest, lahtiste uste päevast, üldisest üliõpilase argipäevast ja kuidas möödus eksamiperiood: https://www.youtube.com/watch?v=lIgnR0OHT28

Osale tudengivarju projektis ja tutvusta tulevasele üliõpilasele oma eriala!

Ilmselt ei ole palju möödunud ajast, kui sul tuli vastu võtta oluline otsus, kuidas oma haridusteed jätkata. Selleks, et tulevased üliõpilased saaksid edasiõppimise osas teha teadliku valiku, pakume neile võimalust tulla Tartu Ülikooli tudengivarjuks.   

Sul on võimalus teha ühe tulevase üliõpilase elu lihtsamaks ja tutvustada talle oma eriala. Selleks läheb vaja üksnes pealehakkamist ja valmidust veeta üks päev koos tudengivarjuga. Ole eeskujuks ja teenäitajaks, sest sinul on ülikoolist juba hulgaliselt teadmisi ning väärtuslikke kogemusi.  

Õpilasele saad pakkuda järgmisi tegevusi:   

  • Kaasamine loengutesse, seminaridesse, praktikumidesse või laborisse;   

  • Ülikooli tähtsamate hoonete ja ühikate tutvustamine;  

  • Kaasamine enda sotsiaalsetesse/vaba aja tegevustesse;  

  • Oma soovituste jagamine ja kõikvõimalikele küsimustele vastamine;     

Varjutatavaks saad registreeruda ülikooli veebilehel.   

Kui sul tekib projektis osalemise kohta küsimusi või oled varjutatavaks registreerunud, kuid ei saa enam tudengivarjusid võtta, siis palun kirjuta tudengivari@ut.ee.

 

20. septembrini saab esitada kandidaate teenetemärgiga tunnustamiseks

Kõik ülikoolipere liikmed on oodatud üles seadma kandidaate, kes väärivad oma silmapaistvate tegude eest tunnustamist ülikooli teenetemärgiga. Tänavuste teenetemärkide ettepanekuid saab esitada veebivormi kaudu 20. septembrini.

Tunnustamise ettepanekuid on võimalik esitada aasta läbi, kuid teenetemärgid antakse üle kord aastas, vahetult enne rahvusülikooli aastapäeva. Tunnustamise ettepaneku esitamisel tuleb ülikooli kodulehel sisestada kandidaadi nimi ja kirjeldada lühidalt teenet, mille eest tuleks talle teenetemärk anda.

Tartu Ülikooli Turundusklubi alustab uut hooaega

 

12.09 kell 18.15 toimub Delta õppehoones ruumis 1018 TÜ Turundusklubi infoõhtu. Kohapeal saab lähemalt kuulda klubi tegemiste ning klubiga liitumise kohta.

 

19. septembril toimub Tudengisatelliidi infoõhtu

Kohtume 19. septembril Tartu Ülikooli Physicumis ruumis A106, et jagada infot Tudengisatelliidi organisatsiooni, meie uue satelliidiprojekti SUTS ning ESTCube-2 satelliidi arendamise ja missiooni edenemise kohta. Tutvumisõhtul on võimalik meie meeskonnaliikmetega vestelda ja meiega liitudes satelliidiprojektidele kaasa aidata. Oled oodatud ka lihtsalt niisama tulema ja veetma toreda õhtu tudengisatelliidi seltskonnaga.

Ürituse info leiad SIIT.

Tartu Ülikooli üliõpilased saavad aasta lõpuni Upgreatist laia valiku Apple seadmeid soodushinnaga!

Upgreat on sarnaselt iDeali ja Valge Klaariga osa MM Grupist aga erinevalt iDealist ja Valgest Klaarist tegeleb Upgreat järelturu Apple seadmetega. Tartu Ülikoolil tudengitele on genereeritud spetsiaalsed sooduskoodid, mida saavad kasutada kõik üliõpilased.

Sooduskupong

Tutvu tootevalikuga siin või küsi otse paremat pakkumist: Margus Veimann +372 53226455

Tallinna linna noortevolikogul kutsub tudengeid Tallinna Linnavolikogu simulatsioonile

 

Simulatsioon toimub 30.09-2.10 Nordic Hotel Foorumis ja Tallinna linnavolikogus. See on suurepärane võimalus vaadata, kuidas päriselt käib töö linnavolikogus. Kõik osalejaid saavad tunda end poliitikuna ning teha tähtsaid otsusi. Simulatsiooni mängus saavad osa võtta kõik noored vanuses 14 - 21. Kolmepäevane programm on väga intensiivne. Noored peavad ise looma määruste eelnõusid, korraldama läbirääkimisi ja palju muud huvitavat tööd.

 

Loe lähemalt ja registreeru: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScajSaI2cT61P1jJgJC1yVvfhncWOHy...

 

Kestikliku arengu eesmärkidega seotud õppeained

 

Tartu Ülikool pakub valikut kestliku arengu eesmärkidega seotud õppeaineid ja praktikavõimalusi, mis aitavad üliõpilastel kujundada tulevikuoskusi keerukate probleemide lahendamiseks. Vaata valikut kestlikkusega seotud õppeainetest SIIT.

 

Ülikoolipere on oodatud osalema septembrikuu liikumiskampaanias „Pane kondimootor tööle!“

 

Eesti Akadeemiline Spordiliit ja Eesti Firmaspordi Liit kutsuvad Eesti kõrgkoole osalema kampaanias „Pane kondimootor tööle!“, et edendada liikumisharrastust. Sel aastal on eesmärk koguda iga päev vähemalt 7000 sammu.

Üleskutse toimub YuMuuvi platvormil. Osalemiseks tuleb 

  1. teha endale YuMuuvi keskkonda kasutaja; 
  2. laadida alla YuMuuvi rakendus;  
  3. kasutada registreerumiseks liitumiskoodi LIIKUMISAASTA (suurte tähtedega). 

Kui soovid osaleda kampaanias Tartu Ülikooli rühmas, vali kasutajakontot luues grupi valimise rippmenüüst Tartu Ülikool. 

Loe lähemalt SIIT.

 

16. septembril toimub Toomel linnaruumifestival "Toome müks"

 

Tänavu toimuvad eriilmelised ekskursioonid ning Tartu ROHEringi aruteluring "Toomemägi (m)elurikkaks". Festivali lõpetavad püstijalakoomikute etteasted Ula baaris.
Lisateave: https://muuseum.ut.ee/et/toome-muks-2023
FB: https://fb.me/e/uYxUUhOS

 

4. september – 8. september

 

Kestikliku arengu eesmärkidega seotud õppeained

 

Tartu Ülikool pakub valikut kestliku arengu eesmärkidega seotud õppeaineid ja praktikavõimalusi, mis aitavad üliõpilastel kujundada tulevikuoskusi keerukate probleemide lahendamiseks. Vaata valikut kestlikkusega seotud õppeainetest SIIT.

 

Ülikoolipere on oodatud osalema septembrikuu liikumiskampaanias „Pane kondimootor tööle!“

 

Eesti Akadeemiline Spordiliit ja Eesti Firmaspordi Liit kutsuvad Eesti kõrgkoole osalema kampaanias „Pane kondimootor tööle!“, et edendada liikumisharrastust. Sel aastal on eesmärk koguda iga päev vähemalt 7000 sammu.

Üleskutse toimub YuMuuvi platvormil. Osalemiseks tuleb 

  1. teha endale YuMuuvi keskkonda kasutaja; 
  2. laadida alla YuMuuvi rakendus;  
  3. kasutada registreerumiseks liitumiskoodi LIIKUMISAASTA (suurte tähtedega). 

Kui soovid osaleda kampaanias Tartu Ülikooli rühmas, vali kasutajakontot luues grupi valimise rippmenüüst Tartu Ülikool. 

Loe lähemalt SIIT.

 

Abiks uuele õppijale

Tutvu kasuliku videoga, kust leiad juhiseid oma õpingutesse paremini sisse elamiseks: https://www.youtube.com/watch?v=jRXxVtR_1os

Video leiad ka ÕIS-i sisse logides oma töölaulat.

Tekstiroboti kasutamine õppe- ja teadustöös

Uus õppeaasta saab olema järjekordselt eriline. Mis viisil täpselt veel ei tea, aga kindlasti muudavad nii õppimist kui õpetamist tekstirobotid.

Ülikool julgustab kasutama tekstiroboteid õppetöös, et toetada õppimist ja õpetamist. Õppejõud võivad tekstirobotite kasutamist kavandada õppetöö osana, et arendada tuleviku tööelus vajaminevaid oskusi. Kui tekstiroboti kasutamine on aine läbimiseks kohustuslik, tuleb üliõpilasel kasutada turvatud keskkonda, kuhu saab sisse logida ülikooli kasutajakontoga. Õppejõud ei saa kohustada üliõpilast looma eraldi kontot või kasutama Google’i või Facebooki kontot. Praegu ei saa ülikool kõigile ülikoolipere liikmetele turvatud võimalust pakkuda, kuid õppejõududel on võimalik taotleda tekstiroboti kasutamise litsentse konkreetse ainekursuse jaoks. Vabade litsentside olemasolul jagab infotehnoloogia osakond neid üliõpilastele. Töötame selle nimel, et turvatud keskkonnas tekstirobotite kasutamine oleks peagi võimalik kõigil ülikoolipere liikmetel.

Tekstiroboti kasutamisel on tähtis eesmärgipärasus, eetilisus, läbipaistvus ja kriitiline lähenemine. Teise inimese isikuandmete tekstirobotisse sisestamine ja tema kohta otsingu tegemine on isikuandmete töötlemine, mistõttu tuleb seda õppetöös vältida. Isikuandmete kaitse üldmääruse kohaselt saab seda mõista kui inimese kohta profiilianalüüsi koostamist, milleks on aga tarvis inimese selgesõnalist nõusolekut.

Samuti ei ole tekstirobot teksti (kaas)autor, vaid vahend, mida kasutada teksti koostamisel. Akadeemilise petturluse alla kuulub ka teksti või muu tehisintellekti rakenduse kasutamine ilma sellele viitamata või mahus, mis pole õppejõuga kokku lepitud.  

Täpsemaid soovitusi tekstirobotite kasutamiseks õppetöös saate lugeda ülikooli suunistest ja e-õppija käsiraamatust

 

Lisateave:
Aune Valk
õppeprorektor
737 6201, 526 7930 (6201)
aune.valk@ut.ee

TÜ raamatukogu kutsub üliõpilasi osalema e-kursusel "Infopädevuse alused" (OIAO.06.050, 3 EAP)

Kursusele on oodatud kõikide erialade üliõpilased, kes soovivad omandada teadmisi ja saada oskusi süstemaatiliseks infootsinguks, viidete haldamiseks ja info hindamiseks. Kursus sobib ka algajale infootsijale, eelteadmised infootsingust ei ole vajalikud.

Kursus toimub täielikult Moodle’i e-õppe keskkonnas.

Lisainfo: Vilve Seiler vilve.seiler@ut.ee

16. septembril toimub Toomel linnaruumifestival "Toome müks"

 

Tänavu toimuvad eriilmelised ekskursioonid ning Tartu ROHEringi aruteluring "Toomemägi (m)elurikkaks". Festivali lõpetavad püstijalakoomikute etteasted Ula baaris.
Lisateave: https://muuseum.ut.ee/et/toome-muks-2023
FB: https://fb.me/e/uYxUUhOS

 

Vanavanemate päeval toimub Tartu Ülikooli muuseumis vestlusring

 

10. septembril kl 14 on tudengid oodatud ühes vanavanematega Tartu Ülikooli muuseumi vestlusringi Marika Mikelsaare ning Ingi Mihkelsooga.

Lisateave: https://muuseum.ut.ee/et/sisu/vanavanemate-paeva-vestlusring-marika-mike...
FB: https://fb.me/e/370vPXZRF

Kas sinu õppejõud ka maalib? Tartu Tudengipäevade raames toimub 26. septembril kell 17.30 ringkäik näitusel "Loovus²"

Tartu Ülikooli teadlased ja kunstiharrastus". Ringkäigu viivad läbi kuraator Ingrid Sahk ja kunstiharrastajad Tõnu Esko ning Tiina Kraav.

Lisateave: https://muuseum.ut.ee/et/sisu/loovus2-tartu-ulikooli-teadlased-ja-kunsti...

FB: https://fb.me/e/4KnPkE17r

Leia endale sobiv tudengiorganisatsioon 6. septembril OLE ROHKEM. Tudengimessil!

6. septembril 12.00-18.00 toimub Tartu Raekoja platsis traditsiooniline OLE ROHKEM. Tudengimess, kuhu on tulemas üle 40 organisatsiooni. See on parim võimalus saada infot paljude erinevate tudengiorganisatsioonide kohta nende liikmetega näost näkku rääkides. Kui valid endale meelepärase välja ja sellega liitud, saad hindamatu kogemuse ülikooliajast, mis ainult akadeemilise tegevusega tegeledes saamata jääks. Uuri lisa https://www.facebook.com/events/6355562817876012


ISIC jagab 8 nippi, kuidas kooliaasta mõnusalt käima lükata!

ISICul on sulle varuks mõned väärtuslikud nipid, kuidas mitte ainult kooliaastat üle elada, vaid seda ka tõeliselt nautida. Sellega aitavad meid ISICu soodustuse pakkujad iDeal, SAMSUNG, Velomarket, DFDS, Booking.com, Omniva ja paljud muud.

Üks vahva uudis on veel! – ISIC pakub sulle võimalust lõbusalt aega veeta mängides Flappy ISIC mängu. Lisaks võimalusele end proovile panna ja võita magusaid auhindu, on see suurepärane võimalus leida uusi sõpru ning peletada eemale koolistress.

Loe lähemalt

ISIC on sinu usaldusväärne kaaslane kogu aasta vältel. Meil on sulle kogu aeg pakkuda uut põnevat infot ja soodustusi. Selleks, et nendega alati kursis olla, jälgi meid instagramis @isicestonia

 

28. august – 1. september


18. septembril algab tehisintellekti ohutuse teemaline kursus
 

Kursuse eesmärk on aidata paremini mõista tehisintellekti valdkonna probleeme ning karjäärivõimalusi.

 

Lisainfo ja registreerimine: https://airtable.com/appbzVR10J37CPJIH/shrbQU9pbExqKpcFG


ISIC jagab 8 nippi, kuidas kooliaasta mõnusalt käima lükata!

 

ISICul on sulle varuks mõned väärtuslikud nipid, kuidas mitte ainult kooliaastat üle elada, vaid seda ka tõeliselt nautida. Sellega aitavad meid ISICu soodustuse pakkujad iDeal, SAMSUNG, Velomarket, DFDS, Booking.com, Omniva ja paljud muud.

Üks vahva uudis on veel! – ISIC pakub sulle võimalust lõbusalt aega veeta mängides Flappy ISIC mängu. Lisaks võimalusele end proovile panna ja võita magusaid auhindu, on see suurepärane võimalus leida uusi sõpru ning peletada eemale koolistress.

Loe lähemalt

ISIC on sinu usaldusväärne kaaslane kogu aasta vältel. Meil on sulle kogu aeg pakkuda uut põnevat infot ja soodustusi. Selleks, et nendega alati kursis olla, jälgi meid instagramis @isicestonia

 

Kasuta Rahva Raamatus tudengitele mõeldud soodustusi!

Rahva Raamatus on iga teisipäev Tudengi teisipäev, kus ISIC/ ITIC soodustust (12%) saavad nii tudengid kui õppejõud.

31. augustil toimub Kumu sisehoovis keskkonnateemaline mälumäng, mis on osa näituse „Kunst antropotseeni ajastul“ publikuprogrammist

Mälumängu küsimused haaravad eri valdkondi, sh keskkonda, majandust ja poliitikat. Kuidas on muutunud meie elukorraldus ajal, mil inimtekkelised kliimamuutused üha süvenevad? Kui hästi paned tähele enda ümber toimuvat? Küsimused on erinevatest valdkondadest ja eri raskusega ning mälumäng on avatud kõigile huvilistele. Pane kokku kuni viieliikmeline meeskond ja registreeri end brigita.reinert@ekm.ee. Üritus on kõigile huvilistele tasuta.

Mälumängu auhinnad pärinevad Kumu poest!

Lisainfo ürituse kohta SIIT.

Osale üleülikoolilisel vabaainel "Digitaalse toote disain (6 EAP) SVPH.00.075"

 

 

21. august – 27. august

Rektor Toomas Asser annab ametivande

Rektor Toomas Asseri inauguratsioon toimub 25. augustil kell 16.00 Tartu Ülikooli nõukogu ja senati avatud istungil ülikooli aulas. Istungit juhatab TÜ nõukogu esimees Ruth Oltjer. Üritus on kutsetega.
Inauguratsiooni otseülekannet saab jälgida UTTV-s.

Kasuta Rahva Raamatus tudengitele mõeldud soodustusi!

Rahva Raamatus on iga teisipäev Tudengi teisipäev, kus ISIC/ ITIC soodustust (12%) saavad nii tudengid kui õppejõud.

31. augustil toimub Kumu sisehoovis keskkonnateemaline mälumäng, mis on osa näituse „Kunst antropotseeni ajastul“ publikuprogrammist

Mälumängu küsimused haaravad eri valdkondi, sh keskkonda, majandust ja poliitikat. Kuidas on muutunud meie elukorraldus ajal, mil inimtekkelised kliimamuutused üha süvenevad? Kui hästi paned tähele enda ümber toimuvat? Küsimused on erinevatest valdkondadest ja eri raskusega ning mälumäng on avatud kõigile huvilistele. Pane kokku kuni viieliikmeline meeskond ja registreeri end brigita.reinert@ekm.ee. Üritus on kõigile huvilistele tasuta.

Mälumängu auhinnad pärinevad Kumu poest!

Lisainfo ürituse kohta SIIT.

Osale üleülikoolilisel vabaainel "Digitaalse toote disain (6 EAP) SVPH.00.075"