Sündmused

TÜ VKA pärandtehnoloogia ja kultuuripärandi loovrakenduste õppekavade tegevuse raames ja sellest tõukuvalt korraldatakse järgmiseid iga-aastaseid sündmuseid. Septembri lõpus või oktoobri alguses korraldavad magistrandid kultuuripärandi loovrakenduste sügiskooli. Mitmel sügisel on korraldatud festivale, nii parandamise kui päranduse teemadel. Novembris korraldatakse pärandtehnoloogia konverentse, mida saab järelvaadata meie kodulehe teadus- ja loometegevuse rubriigis. Kevadeti korraldatakse noortele suunatud loomekonkurssi ning aprillikuu koolivaheaegadel käsitöölaagrit Noore Meistri Kool. Pärimusmoele keskenduv moeetendus OmaMood leiab aset juunikuus. Rahvusvaheline suveülikool Craft Camp toimub juuli teisel nädalal.

Rahvusvahelise suveülikooli Craft Camp raames toimuvad erinevad töötoad, foto autor Mathilde F Lind.

Craft Campi kultuurireis Tõstamaale.