Meie tiim

 

Piia

Piia Post
labori juhataja
Meteoroloogia ja klimatoloogia dotsent
Teadus-arendusprodekaan

E-post: piia.post@ut.ee
Telefon: +372 5216807
Kabinet: D401
CV, projektid: ETIS
Publikatsioonid: Google Scholar

velle

Velle Toll
atmosfäärifüüsika vanemteadur

E-post: velle.toll@ut.ee
Koduleht
Telefon: +372 53951001
Kabinet: D403
CV, projektid: ETIS
Publikatsioonid: Google Scholar

marko

Marko Kaasik
õhusaaste modelleerimise vanemteadur

E-post: marko.kaasik@ut.ee
Telefon: +372 737 5563
Kabinet: A405
CV, projektid: ETIS
Publikatsioonid: Google Scholar

Hanno

Hanno Ohvril
emeriitdotsent

E-post: hanno.ohvril@ut.ee

Koduleht
Telefon: +372 737 5553
Kabinet: A407
CV, projektid: ETIS

Rein

Rein Rõõm
meteoroloogia emeriitprofessor

E-post: rein.rõõm@ut.ee
Telefon: +372 737 5563
Kabinet: A405
CV, projektid: ETIS

Tanel

Tanel Voormansik
doktorant

E-post: tanel.voormansik@ut.ee
Kabinet: A406
CV, projektid: ETIS

Publikatsioonid: Google Scholar

 

heido

Heido Trofimov
doktorant

E-post: heido.trofimov@ut.ee
Kabinet: A406
CV, projektid: ETIS

Publikatsioonid: Google Scholar

 

Jorma

Jorma Rahu
doktorant

E-post: jorma.rahu@ut.ee
Kabinet: A406
CV, projektid: ETIS

Publikatsioonid: Google Scholar

 

Kristel

Kristel Uiboupin
doktorant

E-post: kristel.uiboupin@ut.ee
Telefon: +372 737 5515
Kabinet: B111

Karin

Karin Tuvikene
referent

E-post: karin.tuvikene@ut.ee
Telefon: +372 737 5523
Kabinet: B102