Partnerid

  • Tartu Ülikool (Eesti)
      • arvutiteaduste instituut
            • Varmo Vene, projekti administratiivkoordinaator - varmo.vene(at)ut.ee 
            • Jaak Vilo - jaak.vilo(at)ut.ee 
            • Eno Tõnisson - eno.tonisson(at)ut.ee 
            • Margus Niitsoo - margus.niitsoo(at)ut.ee 
            • Heilo Altin - heilo.altin(at)ut.ee 
            • Tauno Palts - tauno.palts(at)ut.ee 
            • Mirjam Paales - mirjam.paales(at)ut.ee 
            • Maria Gaiduk - maria.gaiduk(at)ut.ee 
            • Aivar Annamaa - aivar.annamaa(at)ut.ee 
            • Marina Lepp - marina.lepp(at)ut.ee
            • Martin Kaljula, projekti tehniline koordinaator - martin.kaljula(at)ut.ee 
      • haridusteaduste instituut
            • Margus Pedaste, projekti teaduskoordinaator - margus.pedaste(at)ut.ee
            • Külli Kori - kulli.kori(at)ut.ee
            • Leo Siiman - leo.siiman(at)ut.ee
            • Mario Mäeots - mario.maeots(at)ut.ee
            • Urmas Heinaste - urmas.heinaste(at)ut.ee
            • Meelis Brikker - meelis.brikker(at)ut.ee
            • Äli Leijen - ali.leijen(at)ut.ee
            • Maarja Taaler - maarja.taaler(at)ut.ee
            • Pille Villems - pille.villems(at)ut.ee
      • tehnoloogiainstituut
            • Alvo Aabloo - alvo.aabloo(at)ut.ee
            • Ramon Rantsus - ramon.rantus(at)ut.ee

 

 

 

  • Tallinna Ülikool (Eesti)
            • Peeter Normak - peeter.normak(at)tlu.ee
            • Mart Laanpere - mart.laanpere(at)tlu.ee

  • Duisburg-Esseni Ülikool (Saksamaa)
            • Ulrich Hoppe - hoppe(at)collide.info

 

  • ASPETE, Pedagoogilise ja Tehnoloogiahariduse Kõrgkool (Kreeka)
            • Dimitris Alimisis - alimisis(at)otenet.gr
            • Emmanouil Zoulias - ezoulias(at)teemail.gr
               

 

  • Turu Ülikool (Soome)
            • Tomi Jaakkola - tomi.jaakkola(at)utu.fi
            • Koen Veermans - koevee(at)utu.fi

 

  • Twente Ülikool (Holland)
            • Wouter van Joolingen - w.r.vanJoolingen(at)utwente.nl