Tulemustega töötamine

HeinOnline on arhiivandmebaas, kus on kättesaadavad terved raamatud ja ajakirjade aastakäigud. Tervikuna neid alla laadida ei tohi. Salvestamine ja printimine on lubatud vaid artiklite ja üksikute peatükkide kaupa.

Tekstiga töötamiseks kasutage tööriisatariba.

Esimesed kolm ikooni võimaldavad dokumenti alla laadida, salvestada ja e-mailile saata. Te saate teha dokumendile püsilingi, mida on hea kasutada viitamisel ning salvestada tulemus My Hein-i.

Teksti sees otsimiseks avab luubiga ikoon lisaakna, kuhu saab sisestada otsitava stringi ning määrata, millises teksti osas seda otsitakse. Valides piirkonnaks "This section", otsitakse kogu artiklist. Neid lehekülgi, kus otsingusõna ei esine, ei kuvata.

Otsitav string  värvitakse tekstis kollaseks.

Bookmark  - salvestab kirjed My Hein'i kirjete kasuta, kui kasutajakonto on olemas.

 MyHein kontole saab salvestada nii otsingutulemusi kui päringut. Kuna Hein pakub palju võimalusi otsingu piiramiseks, võib tulemuslik päring olla lõpuks üsna keeruline.  Sama päringut on hiljem hea kasutada, kui tekib vajadus sarnane päring üles ehitada.  Salvestatud päringute põhjal saab endale tellida teavitusi, kui sellele vastav uus kirje on andmebaasi lisandunud. My Bookmarks salvestab tulemuste lehel valitud kirjed kausta.

Andmebaasi ülemisel ribal My Hein klõpsates saab teha My Hein kasutajakonto ning vaadata, mis sinna on salvestatud. Salvestatud päringutele võib lisada kommentaare ning neid kustutada või teavitusi lisada ja eemaldada. My Bookmarks avab salvestatud dokumentide loetelu.