Alustame Estwell seminarisarjaga värskest teadusest

Alustame heaoluteaduste tippkeskuse loengusarjaga, et tutvustada tippkeskuses uuritavaid teemasid. Seminarisarjas saavad järjest sõna kõik uurimisrühmade juhid. Juttu tuleb värskest teadusest ning praegustest ning tulevastest inspireerivamatest projektidest. Sotsiaalteadustest loodusteadusteni ning ja tagasi. Oodata on klassikalisi loenguid koos lõpuaruteluga aga ei välista, et mõnikord üllatavad meid külalisesinejad või osaluseksperimendid.

Loengud toimuvad inglise keeles, et olla ligipääsetavad ka neile doktorantidele, kes eesti keelt ei kõnele.

Kõik EstWell sarja seminarid saavad toimuma Zoomis ning läbiviija ülikoolis kohapeal.

Esimene seminar:

30. oktoober 16-17

Uku Vainik, Tartu Ülikooli käitumisgeneetika professor

“Personality of 7% of adults in Estonia  – what has been found and what to look forward to”

Zoom: https://ut-ee.zoom.us/j/99696389194?pwd=WJJ9bESyz634WZkVNfOwjvemqBEryt.1

Kohapeal: Näituse 2-113, Tartu

Järgnevad seminarid:

11. november Vladimir Tomberg, Tallinna Ülikooli interaktsioonidisaini dotsent

26. november Katrin Tiidenberg, Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia ja kunstide instituudi osaluskultuuri professor

9. detsember Kelli Lehto, Tartu ülikooli neuropsühhiaatrilise geneetika kaasprofessor

16. detsember Kadri Leetmaa, Tartu ülikooli inimgeograafia kaasprofessor

2025 loengud-seminarid avalikustame novembri lõpus.