Otsingutulemuste piiramine

EBSCO otsingutulemusi saab vasakus tulbas erinevate parameetrite järgi piirata. Võimalusi on palju, siin on mõned näited.  

Saab piirata, kas tulemused on ainult koos täistekstidega, millist ajavahemikku otsitakse ja kas tulemused peavad olema ainult teadusajakirjadest. 
Allika tüüp (Source type) näitab, millist tüüpi allikatest info leiti. Sulgudes on tulemuste arv. Siit saab valida, kas soovite näha uudiseid, populaarteaduslikke ja meelelahutuslikke artikleid (allikaks Magazines), teadusajakirjade artikleid (Academic Journals) või muud. 
Märksõnad (Subjects) aitavad otsinguid sisuliselt täpsemaks muuta. Loetelu sisaldab otsinguga leitud artiklite märksõnu esinemissageduse järjekorras. Tehke lahti kogu märksõnade valik, klõpsates More... Kui olete ära märkinud sobivad märksõnad, mida soovite otsingusse lisada, klõpsake Update. Ilmuvad uue otsingu tulemused ning ka märksõnade valik uueneb. See aitab otsingut veelgi suunata. Märksõnad näitavad kõige täpsemalt, kas teie esialgsed otsingusõnad olid teemakohased.

Väljaannete loetelust saab valida, milliste ajakirjade artikleid näidatakse..