Otsingute salvestamine

Search History ja otsingute salvestamine

Näete oma käesoleva otsingusessiooni ajal tehtud otsinguid, kui valite Advanced Search all lingi Search History. Seal saate otsinguid uuesti käivitada ja ka salvestada, et järgmine kord sama otsingu juurde tagasi pöörduda.

Otsingute salvestamiseks tuleb teha endale isiklik EBSCO kasutajakonto. Selleks klõpsake üleval ribal lingil Sign In , seejärel Create a new Account, täitke väljad nõutavate andmetega ning vajutage Submit. Saate teate Your account has been created ning edasi klõpsates OK, olete sisse loginud personaalse kasutajana.

ALERT-teenus

Search History alla saab salvestada otsinguid ka Alert-teenusena. See võimaldab saada andmebaasilt teateid lisandunud uute artiklite kohta. Valige otsing, mis andis relevantseid tulemusi, salvestage see ning valige Alert.

Valige etteantud võimaluste seast info saamise sagedus, kestus, sisestage e-posti aadress ja saadava kirja subject. On veel mitmeid valikuid, mis kujul seda infot võib saada. Lõpuks klõpsake Save.

Täpsemalt otsingutulemuste edastamise kohta andmebaasist vt EBSCO Discovery õppematerjalist https://sisu.ut.ee/edsjuhend/otsingulugu.

back forward