Kirjete kopeerimine ja eksportimine

Raamatu detailse info lehel paremal  ja samasugusel nupul Ebook Centrali lugeris ülal klõpsates saate kopeerida raamatu bibliokirje valikus olevates stiilides.  
Samas saate ka eksportida viidete haldurisse EndNote. EndNote Online juhend https://sisu.ut.ee/enwebjuhend.  Valikus on ka RefWorks, kuid sellele TÜ raamatukogul juurdepääs puudub.

Kirjete eksportimine EndNote'i

Kui soovite, et et vastav nupp  kuvatakse ka otsingutulemustes kirjete juures, tuleb see võimalus aktiveerida My Settings (ülal paremal) all - Citation manager - EndNote and Citavi.  EndNote Online'i kirje otse üle ei tule, arvutisse salvestatakse fail biblioExport.Ris, mis tuleb EndNote Online'i importida, kasutades Web of Science Core Collection filtrit. 

Kirjete eksportimine Zoterosse

Kui raamatu kirje on avatud, tekib brauseri paremasse serva Zotero ikoon, sellel klõpsates kantakse kirje Zoterosse. Zotero juhend https://sisu.ut.ee/zoterojuhendZoterosse saab importida ka arvutisse salvestatud biblioExport faili. 

Kirjete ükshaaval eksportimiseks ei pea olema oma kasutajakontoga sisse logitud. Kui soovite aga saata viidete haldurisse rohkem kirjeid korraga, tuleb need kanda oma raamaturiiulis kausta. 

back forward