WestlawNext'i sisu on sama mis Westlaw International'is, kuid selle välimus ja otsinguvõimalused on kaasajastatud ning materjal on paremini leitav.
WestlawNext sisaldab on rohkem kui 3000 eraldi andmebaasi, mis oma sisu poolest on erinevad.  Iga ajakiri on eraldi andmebaas, samuti moodustavad kohtulahendid eraldi andmebaase riikide, osariikide, kohtuastme jne järgi. Andmebaasi avalehel on need grupeeritud jurisdiktsiooni või sisu tüübi järgi. järgi.

Jurisdictions

Content Types

Vaikimisi on otsingu alustamiseks ees valik International Materials, mis avab samad kollektsioonid mis vanas Westlaw Internationalis. Samas on on ka teistes kogudes meile täistekstina kättesaadavaid materjale. Klõpsates WestlawNext logol avaneb laiem valik. Näiteks valides Secondary Sources -> Wolters Kluwer võib leida andmebaasi International Encyclopaedia of Laws: Cyber Law,  Alajaotus Texts & Treatises avab juurdepääsu baasteostele ja teatmeteostele. 

Paremas tulbas RELATED LEGAL saab valida materjale tüübi järgi (näiteks ainult ajakirjad või bibliograafiaid). International Materials Index sisaldab palju infot Euroopa ajakirjades avaldatud artiklite kohta, mille täistekstid pole Westlaw's kättesaadavad, kuid võivad olla TÜ-le avatud mõne teise andmebaasi kaudu.