Webinar 21.03.2017 kell 15.00: "Privaatsus ja eetika infoühiskonnas"

28.02.2017

TÜ infofühiskonna keskuse märtsikuu veebiseminar teemal "Privaatsus ja eetika infoühiskonnas" toimub 21. märtsil algusega kell 15.00.

Kust jooksevad eraelu ja avaliku elu piirid? Kuidas reguleerib neid küsimusi seadusandlus? Millised on eetilised väljakutsed nii indiviidi kui infoühiskonda uurivate teadlaste jaoks? Webinaris osalejad arutlevad privaatsuse ja eetikaküsimuste üle nii kvalitatiivsete uuringute kui ka näiteks suurandmete analüüsi kontekstis. 

Stuudios on filosoofia doktorant Katrin Laas-Mikko ning meediauuringute professor Andra Siibak. Omapoolsed kommentaarid sellel teemal edastavad ka kirjanduse ja kultuuriteaduste doktorant Keiu Telve ning võrdleva õigusteaduse lektor Mario Rosentatu. Webinari modereerib Kadri Ugur ühiskonnateaduste instituudist. 

Infoühiskonna keskuse webinarid on nähtavad TÜ ühiskonnateaduste instituudi Youtube'i kanalil. Lisaks kantakse meie webinare 2017. aasta algusest üle ka Postimees Online'is ja ERRi Novaatori portaalis. 

Webinari toimumise ajal on vaatajatel võimalus ka ise jooksvalt vestlusesse sekkuda. Selleks tuleb vaatajal Youtube'i sisse logida. Webinari otseülekande ajal saab kasutaja oma küsimused ja kommentaarid kirjutada videoaknast paremal olevasse live chat kasti.