Konverents “Teadus, sport ja meditsiin X”

Täname kõiki konverentsil osalejaid ja ettekandjaid!

Kõikidele osalejatele väljastatakse tunnistused lähiajal. Kõik tunnistused väljastatakse ainult elektroonselt ning saadetakse konverentsile registreerimisel antud e-mailile.

Konverentsi ettekandeid on võimalik alla laadida "Ajakava ja ettekannete" alt. Vaata ka konverentsi pilte.

Lühiülevaade konverentsist:

Esimesel konverentsi päeval (08.11) toimus Atko-Meeme Virule pühendatud rahvusvaheline sümpoosion “Current Research and Future Perspectives in Exercise Physiology”, kus pakuti olulist, uut ja huvitavat tõenduspõhist teavet nii treeneritele ja õpetajatele kui ka füsioterapeutidele ja spordiarstidele.

Konverentsi teine ja kolmas päev (09. ja 10.11) jätkus eestikeelsena ning esinejateks olid nii sporditeadlased kui ka treenerid, füsioterapeudid, spordiarstid ja sportlased. Iga sessioon koosnes 3-4 ettekandest ning arutelust kuulajatega.

Konverentsi korraldasid Tartu Ülikooli sporditeaduste ja füsioteraapia instituut Tartu Ülikooli Kliinikumi spordimeditsiini ja taastusravi kliinik Spordimeditsiini Sihtasutus koostöös Liikumistervise innovatsiooni klastriga SportEST, Eesti Olümpiakomitee, Eesti Olümpiaakadeemia ja Eesti Suusaliiduga.