Sporditeadus

Kategooria veebilehestike arv - 7.
Viimati muudetud: 09.01.2020
Käitumis-, sotsiaal- ja terviseteaduste doktorikool on Tartu Ülikooli, Tallinna Ülikooli ja Tervise Arengu Instituudi koostööprojekt, mille eesmärgiks on doktoriõppe efektiivsem ja kvaliteetsem korraldamine.
Autor: KSTTDK peaspetsialist
Viimati muudetud: 25.01.2018
Järjest rohkem külastavad inimesed tervise tugevdamiseks ja töövõime taastootmiseks spordiklubisid. Jõusaalis treenimise oskused aga tihti puuduvad. Käesolev minikursus aitab algajal jõusaalikülastajal orienteeruda, kuidas alustada targalt treeninguid ning kuidas peaks treeningute ajal toituma.
Autor: Esta Pilt
Viimati muudetud: 06.01.2020
TÜ kehakultuuriteaduskonna eestvedamisel korraldatavad liikumisfoorumid on suunatud eeskätt laste liikumisaktiivsuse teemaliste uurimuste tutvustamisele ning lahenduste otsimisele laste liikumisaktiivsuse suurendamiseks.
Autor: Kerli Mooses
Viimati muudetud: 06.10.2015
Andmebaasi tutvustus
Autor: Signe Bachmann
Viimati muudetud: 05.03.2015
Liikumislabor töötab välja ja rakendab teaduspõhiseid sekkumisprogramme eesmärgiga tõsta Eesti elanike liikumisaktiivsust ja teadlikust kehaliselt aktiivse eluviisi osas. Meie lehelt leiad infot labori töö, läbiviidavate uuringute, sekkumiste ning koolituste kohta.
Autor: TÜ liikumislabor
Viimati muudetud: 07.01.2020
Käesoleva minikursuse raames on võimalik saada vajalikke teadmisi jooksutreeninguteks, oma kehalise võimekuse ja tervise parandamiseks ning edukaks osalemiseks erinevatel jooksuvõistlustel, sealjuures ka maratonijooksudel.
Autor: Harry Lemberg
Viimati muudetud: 25.04.2014