Haridusteadus
Kategooria veebilehestike arv - 47.
Kursuse eesmärgiks on anda ülevaade teadustöö alustest ehk sellest, mis on teadus, millised on sotsiaalteaduslikud paradigmad, milline on teadusliku uurimisprotsessi ülesehitus ja loogika, millised on teadustöö eetika põhiprintsiibid, millised on sotsiaalteadustes kasutatavad peamised teaduskirjanduse andmebaasid ja kuidas neist leida teemakohaseid allikaid ning millised on akadeemilise kirjutamise põhitõed.
Viimati muudetud: 17.09.2018
Information about "Digital Methods in Humanities and Social Sciences" summer school at University of Tartu
Viimati muudetud: 09.01.2020
Antud õpiobjekt aitab teil paremini mõista viitamise olulisust ja õppida viiteid korrektselt vormistama.
Viimati muudetud: 04.12.2017
Mida tähendab sõnapaar nüüdisaegne õpikäsitus? Viimast sõna – õpikäsitust – on lihtsam defineerida: „arusaam õppimise olemusest, eesmärkidest, meetoditest ja erinevate osapoolte rollist õppeprotsessis“ (Eesti elukestva õppe strateegia 2020, 2014). Kuidas mõista aga õpikäsituse nüüdisaegsust? Miks üldse on vaja, et õpikäsitus oleks nüüdisaegne?
Nendele ja ka mitmetele teistele selle teemaga haakuvatele küsimustele saab antud e-kursusel vastuse. Kursus annab lühiülevaate nüüdisaegse õpikäsituse olemusest ja vajalikkusest ning sobib nii õpetajatele, lapsevanematele kui ka täiskasvanud õppijatele, kel antud teema vastu huvi on.
Viimati muudetud: 10.04.2018