Registreerumine

Palume kõigil soovijatel täita allolevad lahtrid ning kindlasti tutvuda laagri sisekorra eeskirjadega SIIN.

!!!VABANDAME - REGISTREERUMINE ON LÕPPENUD, SELLEKS AASTAKS ON KÕIK RÜHMAD TÄIS!!!

Nüüd on võimalik veel vaid nö oote-järjekorda ennast lisada juhuks kui keegi praegustest osalejatest tulla ei saa! Helista ja uuri lisaks (tel. 58 330 832)!

Peale siinset eel-registreerumist võetakse teiega ühendust ühe nädala jooksul teavitamaks, kas broneeritud laagrikoht on kinnitatud või mitte. Suure nõudluse korral võib laagrikoha saamisel või mitte saamisel määravaks osutuda registreerumisvormi viimases punktis toodud motivatsioonikiri. Palume seetõttu antud punkti mitte tähelepanuta jätta ning kindlasti kirjeldada selles lähemalt noore senist huvi looduse ja loodusteaduste vastu ning muid lapse isikuomadusi, mille poolest te arvate just teda Noorgeoloogide suvelaagrisse sobivat.

NB! Eeldame, et lapsed, kes laagrisse saabuvad, on heas füüsilises vormis, sest laagriprogramm sisaldab ka ühte matka päeva (st 1-3 klassi lapsed on võimelised rahulikus tempos matkama/jalutama 3-4 km; vanemad lapsed suudavad läbida kuni 7 km pikkuse matkaraja). Laagrisse ei võeta erivajadustega lapsi (vaimne- või füüsiline puue, ADHD, depressioon,jne). Kuna need lapsed vajavad erihoolt, mille jaoks laagripersonalil puudub väljaõpe.

Laager on osalejatele TASUTA, kuid osalemiseks tuleb Tartu Ülikooli arvele kanda 25 eurot deposiiti, mis kantakse täiesulatuses deposiidi teinud lapsevanema või eestkostja arvele kohe pärast laagri toimumist eeldusel, et laps osales laagris. Informatsiooni deposiidi maksmise kohta saate koos laagrikoha kinnitusega.

  • Lapse osalemisest on lapsevanemal võimalik etteteatamisel loobuda kuni 12.juunini (k.a.), millisel juhul tagastatakse deposiidi summa kogu ulatuses.
  • Pärast 12.juunit loobumisel, lapse laagrisse mitte ilmumise korral või kui laps lahkub laagrist enne laagri lõppu (omal soovil või korduval laagrireeglite rikkumisel laagrist eemaldamise korral) - deposiidi summat ei tagastata.
  • Arstitõendi esitamisel tagastatakse loobumise või laagrist lahkumise korral 50% deposiidi summast.

Oleme siinkohal teile siiralt tänulikud mõistmise eest!

Osaleja andmed
Lapsevanemate/eestkostja andmed
Laagri deposiit
Muu