Juhendajad ja kasvatajad


Kairi Põldsaar

Laagrijuhataja

Kairi on TÜ geoloogia doktorant. Ta omab laagrijuhataja/vanemkasvataja osakutset 6. Talle meeldib vasaraga kive katki lüüa ja uurida, mis seal sees on.

Telefon: 58330832
E-post: kairi.poldsaar@ut.ee


Alvar Soesoo

Juhendaja/giid

Alvar on TÜ külalisprofessor. Talle meeldivad maailma kõik kivimid ning ta teab neist hiiglama palju põnevat rääkida.

Anne Põldvere

Juhendaja/giid

Anne on Eesti Geoloogiakeskuse vanemgeoloog. Talle meeldivad maavarad. Ta ei ole küll kaevur, aga ta teab täpselt kust Eestis võib leida (kassi)kulda, mürkrohelist liiva ning lillakas-sinist savi.

Oive Tinn

Juhendaja/giid

Oive on TÜ geoloogia doktor ja paleontoloogia õppejõud. Oivele meeldib uurida kivistunud loomi ja taimi. Miski ei tee teda rõõmsamaks kui üks kivistunud ürgne muda-ussike või vetika juureke.

Viirika Mastik

Kasvataja

Viirika on TÜ geoloogia doktorant. Talle meeldib otsida kividest ürgse elu jälgi. Sellepärast on tal luup alati tagataskus ja võimalusel mikroskoop seljakotis - tema eest ei jää ükski kivistis peitu.

Katrin Kalla

Kasvataja

Katrin on TÜ doktorant. Talle meeldivad meie aladele rännanud kivist turistid ehk rändkivid ning ta luurab iga nende sammu ja teab täpselt kust üks või teine neist pärit on.

Jaagup Metsalu

Töötoa juhendaja

Jaagup on BOP Animationi animaator. Talle meeldivad sellised kivid, mille otsas või küljes saab ronida või millega saab midagi toredat meisterdada.

Kalle Kindel

Töötoa juhendaja

Kalle on tuntud Eesti muusik ning trummar mitmetes bändides. Kalle kopsib kive erinevate asjadega, et teada saada mis häält need teevad.

Sigrid HadeVabatahtlik abiline
Kaarel Vaidla

Vabatahtlik abiline