SUUR STIPENDIUMIKONKURSS

TÜ teaduslaagris osalemiseks

Tartu Ülikooli geoloogia osakond kutsub kõiki teaduse, tehnoloogia ja GEOLOOGIA huvilisi 6.- 8. klasside noori osa võtma stipendiumi konkursist. Välja jagatakse 3 stipendiumi (3 x 175 eurot), mis katavad konkursi võitjate osalustasu TÜ TEADUSLAAGRIS 9.07. - 14.07.2019 Karksi-Nuias.

Kui oled tehnika ja geoloogia huviline ja soovid osa võtta sellel suvel pika traditsiooniga, super-põnevast ja mega-meeleolukast, aga ka tarkusi täis laagrist, siis see konkurss on just sulle!

Täpsem info laagri kohta on leitav siit: http://www.teaduslaager.ee/teaduslaager-2019/

Selleks, et osaleda konkursil ei ole vaja teha mitte midagi enamat, kui kirjutada väike seletuskiri (maximaalselt 2 A4 lehekülge), milles selgitad ning tõestad oma huvi teaduse, tehnoloogia- aga eeskätt muidugi geoloogia vastu. Oma selgituses räägi sellest kuidas oled osalenud näiteks geoloogilistel retketel, mõne geoloogia-eemalise uurimistöö või grupitöö tegemine koolis või omal algatusel ja kõik muu selline, mis näitab sinu tõsist huvi tehnoloogia ja/või maateaduste vastu. Võid oma tööle lisada fotosid reisilt kus õppisid põhjalikult tundma mõnda teaduslikku nähtust, kogutud kivimitest, põnevatest geoloogilistest tähelepanekutest jne. Juhul kui oled midagi meisterdanud kivimitest-mineraalidest, siis lisa foto sellestki. Ka fotod geoloogiaga seotud joonistused, katsete kirjeldused ja kõik muu loominguline on teretulnud lisa selgitustööle.

Oma tööle võid lisada soovituskirja õpetajalt ja/või ringijuhendajalt, mis näitaks, et miks just sina oled selle stipendiumi vääriline.  

Saada oma töö hiljemalt 20.MAIKS aadressile kairi.poldsaar@ut.ee ja jää ootama kunkursi tulemusi, mis kuulutatakse välja 27.MAIL.

Teaduslaager 2017