Sügislaager 2017 Lõuna-Eestis

Ootame teid sügisesse  seenelaagrisse, mis toimub 21-24.09.2017 Lõuna-Eestis.

Välitööd toimuvad huvitavates seenepaikades Peetri jõe, Mõniste, Karisöödi, Luhasoo, Paganamaa, Pähni, Mõisamõtsa jt metsades ja parkides.

Ööbimine Seedri puhketalus looduskaunis kohas Võru ja Rõuge lähedal (http://www.seedripuhketalu.ee/et/) - 

-       majutus üksinda toas 28.- eur/öö inimene
-       majutus kaheses toas 18.- eur/öö inimene
-       öhtusöök 10.-  eur/kord
-       hommikusöök 7.- eur/kord
-       saun vastavalt soovidele lisamaksuga (otsustame kohapeal)
Seedri talus saab tasuda sularahas kohapeal (kaardimakse võimalus puudub) ja ülekande arvega tuleb tasuda ette – st arve tuleb enne küsida ja tasuda. Kirjaliku dokumendi saab mõlemal juhul.

Seenelaagri osalustasu 10 eur saab maksta kohapeal sularahas.

Palun registreeruda seenelaagrisse lingil Google Docs'isvõi anna oma osavõtust teada Jane Oja meilile (jane.oja@gmail.com) võimalikult kiiresti ja hiljemalt 8.09. 2017.

Registeerumisel palun ära märkida:

1) mitu päeva osaled laagris, mis päevadel, millal plaanid saabuda, millal lahkuda, 2) mitmel ööl majutud- toad peamiselt kahesed. 3) kui soovid viibida üksinda toas, siis anna ka sellest teada 4) kas soovid õhtusööke, mis päevadel. 5) kas soovid hommikusööke, mis päevadel. 6) kui oled autoga tulija, siis anna sellest samuti teada. 6) kui soovid ülekande arvet siis on vaja arve küsida enne Seedrist.

Palun teata ka sõbrale,  Kui märkad et keegi huviline on kirja saajate hulgast puudu palun anna teada ja saadame ka talle.

Kui tead sealkandis sobivat ja huvitavat seene paika uurimiseks seenelaagri retkedel, siis ootame infot ja  anna  meile teada.

Kevadlaagri kokkuvõtte ja lingid leiad Mükoloogiaühingu kodulehelt mukoloogiauhing.ut.ee , aastaseene kukeseene artikli leiad eesti looduse 2017 juuni-juuli numbrist.

Parimat,
Külli Kalamees ja Jane Oja
Eesti Mükoloogiaühing

Külli telefon: 53425101 kulli.kalamees-pani@ut.ee
Jane telefon: 55565460 jane.oja@gmail.com