Vabatahtlikud

NimiE-postTelefonAsukohtLisainfoKontaktisik TÜs/WMEEsEelnev kogemusAllikas
UUDISTETOIMETAJAD, ÜRITUSTE KORRALDAJAD
Sven Andersonsvenand496@gmail.com56628824TartuMarta Peebosemiootika, ideelabor, innovatsioonkarjääripäev
Nicolas Tamargoreosarevok@gmail.comIvo, MartaMusicbrainz avatud entsüklopeedia eestvedjaavaandmete päev
Jürgen Dengójyrgen.dengo@gmail.com56501267Tartujuulini Eestis, 20 tundi kuus (kolmapäev vaba)Marta PeeboSoome-ugri tudeng, folkloristika
KEELETOIMETAJAD 
Liis Reileliis.reile@gmail.comkasutajanimi: LR25
Hanna Pookhanna.pook@gmail.com51962396
Anneli Feigenbaumfeigenbaum.anneli@gmail.com53430973E, R vabapraktikamess
Sandra Põldarusandra.poldaru@gmail.com56287656Tartukogenud toimetajapraktikamess
Katrin Leppikleppik.katrin@gmail.com5093053kogenud toimetaja
KEELETEHNOLOOGID
Sarah-Liisa Ojasarahliisaoja@gmail.comromanistika 1. kursusKadri Muischnekpraktikamess
Kevin Kanarbikkevin.kanarbik@gmail.comIT - vabatahlik soovM. Fišelkarjääripäev
MUUSEUMIKOOSTÖÖ
Marek Ujukmarek.ujuk@gmail.com5595 2906Tartuplakat
Vitalii Parshukovparshukov27@gmail.com56760595TartuMarta Peebobaltic region - russian language media/ historykarjääripäev
VÕTTA ÜHENDUST UUEL HOOAJAL
Andry-Sten Tõruandrysten@hot.ee56690294Tartualates suvest (kõige varem mais)Marta Peeboajaloo magister (külm sõda) praktika 3EAPdpraktikamess
Kristiina Kübarseppkristiinap@gmail.comTartuvõimalik teadusfoto pealik al suvestIvo Kruusamägi
Malle Alarumallealaru@gmail.comkättesaadav juunist, oskab 5 keeltkarjääripäev
Mehmet Can Boysanmehmet.can.boysan@ut.eepraktika suvel, suhtleb inglise keeleskarjääripäev
Auli Küttauli@haldjas.orgTartureedeti pärastlõunalMarta Peebopraktikamess
Katrin Iismakatriniisma@gmail.com58072427
soovib meilile infot, kuid tööga raske klapitada
praktikamess
Reimo Sillamaasillamaa1989@gmail.com56790441Türioli operatsioonil, vastab 02.04
Lembi AnepaioLembi.anepaio@gmail.comalates sügisestMarta Peebopraktikamess
Helen Toomhelentoom@gmail.com5688 0676TartuSUVE LÕPUS? soome-ugri keeleteadus 3EAPd
kolmap 12-ni; neljap 14-ni, reede vaba
Marta Peebosoome-ugri üliõpilane, teaduskonverentsi korraldus, loodusteaduspraktikamess