Kontaktid

NimiE-postTelefon AsutusToimkond
Sven Allersvenaller@gmail.comVeebileht
Ursula ErikUrsula.Erik@emu.ee53816952EMÜVikipeedia artikli kirjutamine õppeülesandena: kogemus õppejõuna; tehniline ja tarbetõlge: kogemus raskustest (tegelikult kasutatava) terminoloogia leidmisel
Mark Fišelfishel@ut.ee58626238Masintõlge, keeletehnoloogia
Ivo Kruusamägiivo.kruusamagi@gmail.com51913112Küsimused Vikipeedia kohta (lai ring), koolitused, konsultatsioonid

Piret Normet

piret.normet@ut.eeKommunikatsioon
Lauri Linasklinask.lauri@gmail.com53998428WMEE / TÜKoolitused, konsultatsioonid

Kadri Muischnek

kadri.muischnek@ut.ee

Keeletehnoloogia

Aune Pastaunepast@gmail.comSuhtekorraldus
Märt Põdertramm@wikimedia.eeWMEEWikimedia Eesti kommunikatsioon
Paula Põderpaula.poder@ut.eeTÜ muuseum, välistudengite tegevused-programmid
Kristel Reimkristel.reim@ut.ee53424023Koostööga seotud küsimused ja ettepanekud
Riina Reinsaluriina.reinsalu@ut.eeTagasisidestamine, keeletoimetamine
Merike Ristikivimerike.ristikivi@ut.eeÕigusteadus; koostööprojektid, koolitused, õppetöö
Andra Rummandra.rumm@ut.ee55694343Veebilehe tekstid; turundustekstid, teavitustegevus koolides
Ann Siimansiiman.ann@gmail.com53487608Tagasisidestamine, keeletoimetamine
Sven-Erik Soosaarsvenerik.soosaar@gmail.com56646173WMEEVikipeedia, terminoloogia
Käbi Suvikaebi@wikimedia.ee; kaebi.suvi@gmail.com58118548WMEE / TÜKoolitused, konsultatsioonid
Sirli Zuppingsirli.zupping@ut.ee56155993Projektijuhtimine
Kadri Varekadri.vare@ut.ee55697006Keeletehnoloogia
Sulev Ivasulev.iva@ut.ee55543727Võro Vikipeediä
Mart Noormamart.noorma@ut.ee523 9159Ideoloogia ja kihutuskõned :-)