Ideid ja mõtteid

  1. Projekti info võiks saata ka väljaspool Eestit asuvate koolide listi. Usun, et seal on huvilisi, kes kirjutaksid ise mõne artikli või suunaksid oma õpilasi seda tegema. Info edastada Raina Ventslile (raina.ventsli@einst.ee).

  2. Koostöö Tartu linnavalitsusega: 1) linnavalitsus kirjutab ise artikleid (meie toetame, keegi tiimist peaks olema nende konsultant); 2) teeme videoloo sellest, kuidas nad kirjutasid n artiklit; 3) korraldame Tartu linna teemalise vikiartiklite võistluse. ... Kinnitada linnapeale koostöösoovi, Mart koopiasse, hiljemalt 05.09.2017. /saadetud/
  3. Mõte korraldada Pärnu kolledžis töötuba "Referaat Vikipeediasse!" (kevadsemestril, Riina ja Sirli ajavad asja edasi).
  4. Toimetamistalgud kevadel 2018. Sven-Erik: "
    Mõte tundub igati hea. Toimetamistalgutel on siis plaanis sisuliselt toimetada, mitte keeleliselt? Sel juhul oleks muidugi vaja veidi eeltööd teha. Toimetamiseks peaks olema vastava valdkonna spetsialist. Seega peaks kõigepealt teadma, mis valdkonna spetsialistid talgutel osalevad ja siis otsima välja vastava valdkonna toimetamist vajavad artiklid. Neid ei ole minu teada valdkondade kaupa jaotatud. Võib muidugi proovida kõik toimetamist vajavad artiklid valdkondade kaupa ära jagada. Selle võiks  väikse programmijupiga ka automaatselt ära teha.
    Võib ka juhtuda, et artikkel on nii halvas seisus, et lihtsam on uus kirjutada, aga neid ei tohiks ülemäära palju olla."