Anna tagasisidet

Anna tagasisidet

 

Meditsiiniteaduste valdkonna digipädevuse lehestiku eesmärk on koondada valdkonna õppekavadele olulise digipädevuse materjale, mis toetavad digipädevuse teadvustamist, enesehindamist ning kujundamist. Anna palun teada, kui sul tekib seda materjali uurides kriitilisi ideid, kuidas see kasulikum ja kasutatavam olla saab, sh tähelepanekuid valdkonnale oluliste digipädevuse teemade kohta mida soovite, et lehestikus lisaks praegusele käsitletaks.

Vajadusel võid oma tagasisides toetuda küsimustele:

  • Kas lehestik on kasutatav, kas selle ülesehitus on sinu jaoks loogiline? Mis võiks olla paremini? Kuidas lehestik õppijale kasutatavamaks ja kättesaadavamaks teha?
  • Kas iga MV digipädevuse õpivara plokk õpetab praegu midagi, mida on päriselt vaja? Kui ei, siis kas seda annaks kuidagi täiendada või tuleks lihtsalt ära jätta?
  • Missuguseid praegu puuduvaid küsimusi/teemasid võiks "Õpiressursside" plokis käsitleda? Paku kas konkreetseid küsimusi/teemasid olemasolevate teemade sisse või terveid uusi teemaplokke. Kas tead materjale, millele lehestikl veel viidata võiks?

Tänulikud koostajad