Registreerumine

Hea üliõpilane! Oled oodatud humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna Praktika- ja magistrimessile, mis toimub 17. veebruaril 2017
alates kell 09.30 Jakobi 2 ringauditooriumis ja fuajees.

Magistrimessil on võimalik lähemalt tutvuda humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna magistriõppekavade, magistrikoolide ja vastuvõtutingimustega.

Osalemiseks palun kinnita oma tulekut. Selleks palun sisesta oma ees- ja perekonnanimi ning e-posti aadress ja vajuta "registreerun".
Aadressi küsime pärast messi toimumist tagasiside palumiseks ja sisseastumisinfo edastamiseks, seejärel aadressid kustutatakse.

Viljandi kultuuriakadeemiast Tartus messi külastamisest huvitatutele tellime tasuta bussi. Selle paremaks planeerimiseks palume oma soovist registreerumisel teada anda hiljemalt 10.02.2017 Täpsema info edastame e-posti vahendusel.

Küsimuste korral palun pöördu hv.dekanaat@ut.ee