Ootame Sind 17. veebruaril kell 09.30 Jakobi 2 õppehoonesse Praktika- ja magistrimessile, kus on võimalik lähemalt tutvuda humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna magistriõppekavadega ning uurida lähemalt erinevaid praktikavõimalusi bakalaureuse ja magistriastmes. Messi külastajaid tervitame hommikukohviga. 

Päeva jooksul on võimalik kuulata inspireerivat avaloengut ja võtta osa kõikimagistriõppekavasid tutvustavatest infotundidest. Küsimustele vastavad erialade programmijuhid ning nõu annavad koordinaatorid. Lähemalt kuuleb ka sellest, millised on vastuvõtu tingimused ning milliseid kõrvalerialasid ja eeldusaineid selleks peaks läbima.

Eraldi messialal tutvustavad ettevõtete ja asutuste esindajad praktika sooritamise võimalusi.

Tekkis huvi? Palun registreeru messile.

Enamik valdkonna magistriõppe erialasid on koondunud kolme magistrikooli (õpetajakoolituse magistrikool, keeleteaduse ja tõlkeõpetuse magistrikool ning ajaloo-, kirjandus ja kultuuriteaduste magistrikool). 

Magistrikooli tutvustav infotund

Magistrikoolide kaudu pakume üliõpilastele paindlikke õpiteid, isikupärast spetsialiseerumist, huvitavaid interdistsiplinaarseid ainekursusi ning dialoogivõimalust kaasüliõpilaste ja kompetentsete õppejõududega erinevatelt erialadelt.

Üritusel tutvustame ka praktikavõimalusi, sh erinevaid praktikaliike, mida meie õppekavad pakuvad.

Magistriõppekavade koostamisel oleme lähtunud tööturu ja vilistlaste uuringutest, et ülikoolis õpitav annaks parema stardipositsiooni tööleasumiseks.

Mess algab kell 10.00 Jakobi 2 ringauditooriumis inspireeriva avaloenguga ning üldinfoga sisseastumise kohta, millele järgneb võimalus kuulata erialade tutvustusi ning küsida iga eriala kohta täpsemat infot õppejõududelt ning magistrantidelt. Osalemise soovi kinnituseks palume messile registreeruda.