Konverents "Liikuma Kutsuv Kool"

Seekordne liikumisfoorum tuleb konverentsi formaadis 24.11.2017, Tartu Dorpati konverentsikeskuses. Konverentsil otsime lahendusi laste ja noorte liikumisaktiivsuse toetamiseks koolikeskkonnas ning konverentsile ootame haridusjuhte koolidest ja kohalikest omavalitustest.

I sessioonis "Liikuma Kutsuv Kool – võimalused ja väljakutsed" otsime vastuseid küsimustele: mida on koolil võita, kui lapsed saavad koolis liikuda – mida näitavad uuringud? Millised on võimalused lisada liikumist ainetundi, vahetundi, kooliteele? Millised on pilootkoolide kogemused? Milliseid samme teha liikuma kutsuva kooli teekonnal?

Lõunapausi ajal ootame kõiki külastama ka konverentsiruumides toimuvat messi „Liikuv koolipäev“

II sessioonis toimuvad Liikuma Kutsuva Koolide esitlus-, kogemus- ja ideetoad liikumise ja õppimise ühendamiseks, kus pakume koos koolijuhtidega ülevaadet nii Liikuma Kutsuvate Koolide kui ka Soome Liikkuva Koulu senistest tegevustest ja huvitavatest lahendustest. Pakume välja ideid vahetundide aktiivsemaks muutmiseks. Tutvustame võimalusi lisada liikumist ka ainetundidesse. Saab nii mõtteid kui ka võimalust proovida vahendeid, mis toetavad õpilaste turvalist liikumist kooliruumis.

Registreeru konverentsile!

Foorumi läbiviimist toetavad: