Veebiseminar "ESTHub-i infopäev"

Kuupäev: 
14.05.2020 10:00

eesti_kaugseire_andmete_keskuse_esthub_infopaev_kokkuvote.docx

eesti_kaugseire_andmete_keskuse_esthub_infopaev_kusimused-vastused.docx

Seminari ettekanded:

Martin Menert

Ave Ansper

Kaupo Voormansik

Liis Sipelgas

Thomas Storm

Vaata seminar järele!

Ürituse eesmärk on tutvustada ESTHubi võimalusi ja kaugseire andmete kasutajate kogemust nii teadlase, riigiasutuse kui ettevõtja seisukohast, et ühiselt planeerida jätkusuutlikku arengut. Lühiettekannetega esinevad Mairi Hirlak (Maaamet), Kai Raudvere  (PRIA), Ave Ansper (TÜ Tartu observatoorium ), Anti Gruno (AS Datel), ettekannete järgselt toimub arutelu ja küsimustele vastamine.

Veebiseminar toimub e-keskkonnas BigBlueButton ja sellega saab ühineda 15 minutit enne seminari algust siin: https://button.ut.ee/b/kar-4wu-fa9

 

BBB kasutamiseks sobib kõige paremini Google Chrome. Sellele järgneb Firefox ning Opera. Teiste veebilehitsejega võib esineda probleeme helikvaliteedis ning ekraanijagamisel. Internet Exploreriga BBB ning salvestused ei tööta, samuti Apple'i telefonides.

Palume Teil täita ka seminariga seonduvalt  RITA Kaugseire raames koos CGI läbiviidav küsimustik lingil  https://forms.gle/w4q1XAm64HKrpCnr8 , mille täitmiseks kulub umbes 15 minutit. Sellega kogutakse infot jätkutegevuste planeerimiseks.

ESTHubi ingliskeelne infoseminar/koolitus toimub novembris.

Infoseminari toimumist toetab EL Copernicus kasutajate kaasamise projekt FPCUP  https://www.copernicus-user-uptake.eu/

 

 

ave_ansper_toomsalu.pdf11.38 MB