Töörühm

Kaasava hariduse Tartu Ülikooli töörühm:

Äli Leijen õpetajahariduse professor (ali.leijen@ut.ee)
Margus Pedaste haridustehnoloogia professor (margus.pedaste@ut.ee)
Tiina Kivirand kaasava hariduse assistent (tiina.kivirand@ut.ee)
Pille Nelis haridusteaduste assistent (pille.nelis@ut.ee)
Liina Malva õpetajahariduse nooremteadur (liina.malva@ut.ee)
Lii Kaudne kaasava hariduse assistent (lii.kaudne@ut.ee)
Marje Johanson projektide koordinaator (marje.johanson@ut.ee)


Kaasava hariduse Tartu Ülikooli stipendiaadid:

Ere Tuunas eripedagoogika ja logopeedia magistriõppe 1. aasta üliõpilane, eripedagoog
Carolina Šuman eripedagoogika ja logopeedia magistriõppe 2. aasta üliõpilane, õpiabiõpetaja
Helen Turmann eripedagoogika ja logopeedia magistriõppe 2. aasta üliõpilane, eripedagoog
Kristi Vint eripedagoogika ja logopeedia magistriõppe 2. aasta üliõpilane, erikooli klassiõpetaja
Lagle Sangernebo eripedagoogika ja logopeedia magistriõppe 2. aasta üliõpilane, erikooli õpetaja


Kaasava hariduse Tallinna Ülikooli töörühm:

Katrin Poom-Valickis õpetajahariduse professor (katrinpv@tlu.ee)
Tiia Õun direktor (tiia.oun@tlu.ee)
Piret Soodla hariduse ja eripedagoogika kaasprofessor (piret.soodla@tlu.ee)
Triin Ulla koolipedagoogika õpetaja (triin.ulla@tlu.ee)
Tiiu Tammemäe eripedagoogika lektor (tiiu.tammemae@tlu.ee)
Ene Varik-Maasik eripedagoogika lektor (enevarik@tlu.ee)
Maris Juhkam nooremteadur 
Eliis Ait
Lii Lilleoja
eripedagoogika lektor (lii.lilleoja@tlu.ee)
Kadi Lukanenok eripedagoogika külalislektor (kadi.lukanenok@tlu.ee)