Uue lehestiku loomine

NB! Uue veebilehestiku põhja saate luua teie ise ning selleks ei vaja te kellegi abi IT osakonnast ega haridustehnoloogiakeskusest! 

Uue lehestiku loomiseks:

1. Sisenege Sisu@UT-sse

2. Klõpsake nupul LOO LEHESTIK

3. Sisestage enda lehestiku veebiaadressi lõpp (URL aadressi viimane osa)

See võiks olla veebilehestiku sisuga seotud, kuid peab olema unikaalne - kahte samasuguse veebiaadressiga lehestikku luua ei saa (toimub süsteemipoolne kontroll ning kui valitud aadress on juba kasutusel, siis ilmub sellekohane teade). Veebiaadressi lõpp peab olema pikk vähemalt kolm tähemärki ja ei tohi sisaldada erisümboleid (võib kasutada alakriipsu). Kui teil on teada, et soovite samal teemal luua mitu lehestikku, võite neid eristada veebiaadressis numbriga (nt maateadus1, maateadus2 jne). 

NB! Pärast lehestiku loomist valitud veebiaadressi enam muuta ei saa!

Vaikimisi luuakse lehestik privaatsena - loodavat veebilehestikku näete esmalt ainult teie ja Sisu@UT kasutajad, kellele te olete vastavad õigused jaganud. Kui te olete lehestiku valmis teinud, siis saate selle seadete lehel seadeid muutes avalikustada

4. Nõustuge kasutustingimustega

Enne lehestiku loomist peate kinnitama, et kasutate loodavat lehestikku ülikooli õppe-, teadus- ja administratiivtöö eesmärkidel ning vastutate sisu korrektse ja seadusliku kasutamise eest.

5. Klõpsake nupul Loo lehestik

Saate e-postiga automaatse teate veebilehestiku põhja loomise kohta ning võimaluse siseneda kohe loodud veebilehestikule.