Korduma kippuvad küsimused

1. Kuidas luua enda küsimustikust koopiat?

Küsimustiku kopeerimiseks vajutage Loo uus küsimustik, seejärel minge lipikule Koopia, valige rippmenüüst küsimustik kopeerimiseks ning uue küsitluse pealkiri.

2. Kuidas näidata/mitte näidata küsimustiku privaatsusteadet?

Küsimustiku üldiste seadete ja tekstide lehel on Üldiste seadete all Tunnuskoodid & privaatsus osa, kus on seade Privaatsusteade ning on võimalus privaatsusteadet näidata (Sees) või mitte näidata (Väljas).

3. Mida teha, kui valikvastustega küsimuste juures on viimaseks valikuks automaatselt Vastust pole, kuid ei ole soovi seda näidata?

sellisel juhul tuleb küsimustiku üldistest seadetest (küsimustiku omadused, Üldised seaded ja tekstid) välimuse ja navigeerimise osast valida Näita "Vastus puudub": Väljas.

4. Kuidas muuta küsimuste ja küsimuste rühmade järjekorda?

Kui küsimustik pole veel aktiivne ja pole laekunud vastuseid, siis on võimalik küsimuste ja küsimuste rühmade järjekorda muuta. Selleks tuleb klõpsata vasakul servas oleval ikoonil Muuda küsimuste/küsimuste rühmade järjekorda () ning avaneval lehel lohistada hiirega vedades küsimused/küsimuste rühmad õigesse kohta.

5. Kuidas kustutada olemasolevat küsimustikku?

Kui soovite küsimustikku lõplikult kustutada, minge küsimustiku nimekirja lehele, märkige soovitud küsimustik linnukesega ja klõpsake nimekirja all olevat nuppu Valitud küsimustik(ud)... ning valige Kustuta.

6. Mida teha, kui küsimustiku seadetes on teade "Küsimustiku vastused EI OLE anonüümsed", kuid te soovite, et küsimustikule vastatakse anonüümselt.

Küsimustiku aktiveerimise ajal saab muuta "Tee vastused anonüümseks?" valikut, valides soovi korral Jah.