TÜ uue arengukava viies seminar:

Kõrghariduse rahastamine 2025. Kes ja kuidas peaks õppe eest tasuma?

Programm

TÜ raamatukogu konverentsikeskuse konverentsisaalis
17. aprill 2019 kell 13:00 - 16:30

                    

Fifth in the series of seminars towards developing a new Strategic Plan for the University:

Who should fund higher education in 2025 and how should it be funded? 

Programme

UT Library Conference Centre
on Wednesday 17 April 2019 from 13:00–16:30

Palun registreerige hiljemalt 14. aprilliks.

Please register for the seminar by 14 April.

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Eesnimi/First name*:
Perekonnanimi/Last name*:
Struktuuriüksus/Unit*:
e-post/email*:
Registration
# Eesnimi/First namePerekonnanimi/Last nameStruktuuriüksus/Unit
1. Signe Halikasrektoraadi büroo
2. ToivoKikkasArengukava komisjon
3. Karl LembitLaaneÜliõpilasesindus
4. MargeVaikjärvMeditsiiniteaduste valdkond
5. toomaspetersellIT
6. GAABRIELTAVITSÕIGUSTEADUSKOND
7. ReetMaritsõppeosakond
8. OlgaBogdanovaSVJS
9. KristinaKurmkommunikatsioonitalitus
10. Tiia Ristolainenõppeosakond
11. Mai-LiisPalginõmmNarva kolledž
12. LiinaLindströmHV
13. JüriSeppSVMJ
14. RichardVillemsLTT valdkond
15. Mari-LiisPintsonrektoraadi büroo
16. MargitSutropHumanitaarteaduste ja kunstide valdkond
17. EeroVainikkoATI
18. TuuliKaldmaõppeosakond
19. KristelReimEttevõtlus- ja innovatsioonikeskus
20. ToomasPlankLTFY
21. MeelisKäärikMSI
22. VarmoVeneLT
23. ErikPuurarektoraat
24. KerstiLepajõeHVLC
25. SaimaTiirmaa-Orasrektoraadi büroo
26. SädeViirlaidKeemia instituut
27. TiitRoosmaaATI
28. KalleHeinRektoraat/rahandusosakond
29. ReetKurgLTTI
30. EveliSooTurundustalitus
31. AnneKuudebergBio- ja siirdemeditsiini instituut
32. TõnuMeidlaLTOM
33. RihoAltnurmeHV dekanaat / usuteaduskond
34. Anneli LorenzSVMJ
35. KaiaKaskSVMJ
36. AguTammSisekliinik
37. DeliaLepikBio- ja siirdemeditsiini instituut
38. AndresSaagÖMI
39. JaanMikkSVHI
40. AveMatsinViljandi kultuuriakadeemia
41. Kenneth TuulFüüsika instituut (IÜK)
42. RiinaTärkrahandusosakond
43. IllimarLabentDFRH
44. KristiKergeRahvusvahelise koostöö talitus
45. MerilynMerisalukommunikatsioonitalitus
46. ÜlleHendriksonõppeosakond
47. MargitKellerühiskonnateaduste instituut
48. ToivoAavikPH instituut
49. Ruth TammeorgTÜ Ametiühing
50. LehoAinsaarLTOM