TÜ uue arengukava neljas seminar:

Ülikooli töötajate panus ühiskonnale lisaks õppe- ja teadustööle

Programm 

TÜ raamatukogu konverentsikeskuse konverentsisaalis
1. aprill 2019 kell 12.30 - 17:00

                    

Fourth in the series of seminars towards developing a new Strategic Plan for the University:

The contribution of university employees to society beyond education and scientific research

Programme

UT Library Conference Centre
on Monday 1 April 2019 from 12:30–17:00

Palun registreerige hiljemalt 29. märtsiks.

Please register for the seminar by 29 March.

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Eesnimi/First name*:
Perekonnanimi/Last name*:
Struktuuriüksus/Unit*:
e-post/email*:
Registration
# Eesnimi/First namePerekonnanimi/Last nameStruktuuriüksus/Unit
1. ReetMaritsõppeosakond
2. ÜlleKesliõppeosakond
3. MarielPadarrektoraadi büroo
4. Mari-LiisLipstokõppeosakond
5. KelliHanschmidtteaduskool
6. KristelReimEttevõtlus- ja innovatsioonikeskus
7. TiiaRistolainenõppeosakond
8. JaanMikkSV HI
9. JukkaNevalainenTartu Observatory
10. MariannRaismaTÜM
11. AuneValkrektoraat
12. RiinTammTÜ teaduskool
13. TõnuEskoGenoomika Instituut
14. Tanel TätteTÜFI
15. Aivar PereEttevõtluse- ja innovatsioonikeskus
16. KatreTatrikNovaator
17. JaneLuhtEttevõtlus- ja innovatsioonikeskus
18. AveMatsinVKA rahvusliku käsitöö osakond
19. ÜlleJagomägiEttevõtlus- ja innovatsioonikeskus
20. ErikPuurarektoraat
21. EnnLustKeemia instituut
22. MihkelSolvakSVJS
23. MartinJärvekülgfüüsika instituut
24. MadisKiiskfüüsika instituut
25. ToomasPlankLTFY
26. VaidoMikheimTartu Teaduspark
27. GarriRaagmaaPärnu kolledž
28. MaretAhonenIdeelabor
29. KadriUkrainskiMajandusteaduskond
30. ToivoKikkasArengukava komisjon
31. SiimEspenbergsotsiaalteaduslike rakendusuuringute keskus (RAKE)
32. KatrinPajuste-Kuulrektoraadi büroo
33. UrmasVarblanemajandusteaduskond
34. EstaPiltÕppeosakond, elukestva õppe keskus
35. KalleHeinRektoraat/rahandusosakond
36. SaimaTiirmaa-Orasrektoraadi büroo
37. KristiKergeRahvusvahelise koostöö talitus
38. RiinPrikkEttevõtlus- ja innovatsioonikeskus
39. RandelKreitsbergkommunikatsioonitalitus
40. Remo GramignaInstitute of Cultural Research
41. Mari-LiisPintsonrektoraadi büroo
42. MarkoMägiökoloogia ja maateaduste instituut
43. RenatePajusaluHVEE
44. RaivoUiboBSMI
45. TaivoRaudGrandikeskus
46. KristiKuningaspersonaliosakond
47. PeepPruksõigusteaduskond
48. ArvedVainFüüsika Instituut
49. ReetAdamsooettevõtlus- ja innovatsioonikeskus
50. KerstiLepajõemaailma keelte ja kultuuride kolledž
51. MiriamHickeySIME
52. ToomasPetersellIT osakond
53. Gea Kammer Grandikeskus
54. HannesKlaaskantselei
55. RihoAltnurmeHV dekanaat / usuteaduskond
56. MarkoOjakiviõppeosakond
57. Allan AksiimTÜÜE
58. GAABRIELTAVITSÕIGUSTEADUSKOND
59. JaanikaAndersonmuuseum
60. VarmoVeneLTAT
61. TiiuKreegipuuTÜ muuseum
62. MariVavulskiAS SmartCap
63. SillePettaiAS SmartCap
64. NataliaNekrassovaTÜ teaduskool
65. KristelPedassaarRektoraadi büroo
66. MariaMedina Computer science
67. LeaLeppikMuuseum
68. LilliPaamaTÜ keemia instituut, FMTDK
69. EneVoolaidpersonaliarenduskeskus
70. MariliisKlaasTÜMRI
71. AnneKuudebergBio- ja siirdemeditsiini instituut
72. DeliaLepikbio- ja siirdemeditsiini instituut
73. UrmasKõljalgloodusmuuseum ja botaanikaaed
74. AndresSaagökoloogia ja maateaduste instituut
75. AnnelyLambingTÜ loodusmuuseum ja botaanikaaed
76. AnnelyLambingTÜ loodusmuuseum ja botaanikaaed
77. PiretSaluveerõppeosakond
78. ValterParveTÜ Pärnu kolledz
79. Piret TammTÜ muuseum
80. AireSeeneõppeosakond
81. MonaSõukandTÜÜE
82. IngaKülmojakommunikatsioonitalitus
83. AnnelyMürkMatemaatika ja statistika instituut
84. AarneToomsaluELL
85. SiretRutikuETAg
86. JüriSeppSVMJ
87. Liisi LembinenRaamatukogu
88. LehoAinsaarökoloogia ja maateaduste instituut