TÜ uue arengukava teine seminar: teadus
Programm

TÜ raamatukogu konverentsikeskuse konverentsisaalis
19. veebruar 2019 kell 13.30 - 17:00
                  

Second in the series of seminars towards developing a new Strategic Plan for the University Topic: research
Programme

 UT Library Conference Centre
Tuesday, 19 February 2019 at 13:30–17:00

 

Palun registreerige hiljemalt 15. veebruar
                   
Please register for the seminar by 15 February.

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Eesnimi/First name*:
Perekonnanimi/Last name*:
Struktuuriüksus/Unit*:
e-post/email*:
Registration
# Eesnimi/First namePerekonnanimi/Last nameStruktuuriüksus/Unit
1. KristelReimEttevõtlus- ja innovatsioonikeskus
2. LilianNeerutraamatukogu
3. TaivoRaudGrandikeskus
4. SigneBachmannraamatukogu
5. MarekSammulPersonaliosakond
6. MonaSõukandTÜÜE
7. ArviJõersTehnoloogiainstituut
8. VilveSeilerraamatukogu
9. HeikkiJunninenFüüsika Instituut
10. KarinOrgGrandikeskus
11. KristiKuningaspersonaliosakond
12. ArviFreibergfüüsikainstituut
13. MarjuLuts-Sootakõigusteaduskond
14. ViivikaEljand-KärpKommunikatsioonitalitus
15. Kristina Kurmkommunikatsioonitalitus
16. KristiKergeRahvusvahelise koostöö talitus
17. TeeleEensaarmolekulaar.
18. InnaRebaneFüüsika Instituut
19. RaivoUiboBio- ja siirdemeditsiini instituut
20. AnnikaTinarektoraadi büroo
21. LauriRandveerrahvusvahelise koostöö talitus
22. AuneValkrektoraat
23. KalmerLauk Grandikeskus
24. SaimaTiirmaa-Orasrektoraadi büroo
25. JaakKaskGrandikeskus
26. MariMooraÖMI, LT
27. PilleNaggelraamatukogu
28. AliisLiinrektoraadi büroo
29. RihoAltnurmeHV dekanaat / usuteaduskond
30. RichardVillemssiinkohal: ülikooli nõukogu
31. MärtLäänemetsHVKU
32. IigeMaalmanngrandikeskus
33. EloSüldUsuteaduskond
34. AntiRandviirSE
35. DmitryDenisovgrandikeskus
36. GudrunVeldreBio- ja siirdemeditsiini instituut
37. EnnLustKeemia instituut
38. PetriLahtveeTUIT
39. Aivar Pere Ettevõtlus--ja innovatsioonikeskus
40. ene-margittiitmatemaatika ja statistika instituut
41. JukkaNevalainenTartu Observatory
42. TOIVOMaimetsTÜMRI
43. KaurAlasooArvutiteaduse instituut
44. EloTõnisooraamatukogu
45. LiliMilaniGenoomika instituut
46. LehoTedersooÖMI
47. AnneMenertTÜMRI
48. AlanTkaczykFüüsika Instituut / Tehnoloogiainstituut
49. LeaHallikTartu Observatoorium
50. KatiKoidoBSMI
51. PriitPurgeSporditeaduste ja füsioteraapia instituut
52. AnneliUuskülaPeremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
53. MiriamHickeySIME
54. MaidoRemmMolekulaar- ja Rakubioloogia Instituut
55. BeritNiingrandikeskus
56. MaarjaKõrkjasÖkoloogia ja maateaduste instituut
57. Ruth TammeorgTÜ Ametiühing
58. LeaLeppikmuuseum
59. JanikaPällMaailma keelte ja kultuuride kolledž, raamatukogu
60. MaiaRõigaseesti ja üldkeeleteaduse instituut
61. AnderoUusbergpsühholoogia instituut
62. TarmoKulmarHVUS
63. JarekMäestuMeditsiiniteaduste valdkond
64. IngaVaramäe-Tammgrandikeskus
65. AnneTennoGrandikeskus
66. ArleKõrkjasFarmaatsia instituudi doktorant
67. MartinJärvekülgfüüsika instituut
68. TõnuEskoGenoomika instituut
69. IsmaBelouahTUIT
70. KarinPaiTartu observatoorium
71. MareAinsaarÜhiskonnateaduste instituut
72. ArvedVainFüüsika Instituut
73. ToomasEsperkÖMI
74. OlgaBogdanovaSVJS
75. KasparValgepeaTehnoloogiainstituut
76. MaarjaÖpikökoloogia ja maateaduste instituut
77. KalleHeinRahandusosakond
78. AntiKaldaBio- ja siirdemeditsiini instituut
79. ReetMaritsõppeosakond
80. AguTammSisekliinik
81. TriinJagomägihambaarstiteaduse instituut
82. EvaLippurõigusteaduskond
83. Mari-AnnLindTÜÜE
84. AileTammFüüsika instituut
85. TimoMaranfilosoofia ja semiootika instituut
86. KarinKogermannFarmaatsia instituut
87. JaakViloArvutiteaduse instituut
88. ÜlleJagomägiEIK
89. EeroVasarBSMI
90. ToivoKikkasArengukava komisjon
91. RingaRaidsaluõppeosakond
92. MariLiiverkommunikatsioonitalitus
93. DeliaLepikBio- ja siirdemeditsiini instituut
94. AnneKuudebergBio- ja siirdemeditsiini instituudi patoloogilise anatoomia ja kohtuarstiteaduse osakond
95. Mari-LiisPintsonrektoraadi büroo
96. TiiaLillemaaTartu observatoorium
97. TiiuTarkpeaRaamatukogu
98. MerikeJürnaMaailma keelte ja kulltuuride kolledž, skandinavistika osakond
99. AntsKurgMolekulaar- ja Rakubioloogia Instituut
100. AndresSaagÖMI
101. RailiMarlingHVLC
102. JanaJaalkliinilise meditsiini instituut
103. VarmoVeneLT / ATI
104. AndresSoosaarrektoraat
105. Kristel PedassaarRahvusvahelise koostöö talitus
106. ToomasPetersellIT
107. SirliZuppingHVEE
108. MarttiReinetEttevõtlus- ja innovatsioonikeskus
109. VirveKäärikLT
110. DianaEermamajandusteaduskond
111. AitelKäppettevõtlus- ja innovatsioonikeskus
112. ImbiRaukLT