Loeng „Kümme põhjust sportimiseks“

Jarek Mäestu, spordibioloogia dotsent

Aeg:
4. aprill 2018 kell 17.30–19.00
Koht:
Tartu Ülikooli Tallinna esindus, Teatri väljak 3–311

Eesnimi*:
Perekonnanimi*:
Organisatsioon*:
Amet:
E-post*:
Soovin liituda ülikooli täiendusõppe infolistiga (kuukiri)*:
Vabu kohti
# EesnimiPerekonnanimiOrganisatsioon
1. Mari-Liis Kupri-
2. KristelGeineKristiine LOV
3. SeineKichnoRiigikogu Kantselei
4. LiinaLaumetsTTÜ
5. EvaRTTK
6. AnneJoonsaar-
7. TaivoKutserUSS Security Eesti AS
8. PilleKaldaeraisik
9. AirikaEvestus-
10. TerjeEskoKadrioru Saksa Gümnaasium
11. RailoPaunTallinna Lilleküla gümnaasium
12. AilenVessmannMTA SK
13. KristinKäsikViimsi Keskkool
14. MerilinRadvilaviciusViimsi Keskkool
15. JelizavetaKudrjashovaTKVG
16. AleksanderPajuriMõigu EK
17. IndrekMägiRahandusministeerium
18. OlevAmtmannPensionär
19. PärlePaalaroosKeila kool
20. MarionMägi-
21. AnnaRäbokonLuisa Tõlkebüroo
22. KailiMuru-
23. TõnisTSokotel AS
24. PilleVinkeleraisik
25. Monika Raiendik-
26. MaarikaPähklemäeViimsi Talisuplusklubi JääRing
27. HelenAarelaEesti Energia AS
28. MarinaPoltavtsevaRMK
29. KristiinaVikat-
30. KädiLeppTallinna Koolitervishoid SA
31. Kaspar Markus LeppGustav Adolfi Gümnaasium
32. MerlynPeters-
33. JanekUukMyfitness
34. TriinTiislereraisik
35. TiiuPoltrukEdelaraudtee Infrastruktuuri AS
36. KarinPaomees-
37. IngaKreeAS Toom Tekstiil
38. KadriJaansaluTallinna Tuule Lasteaed
39. GustavKaskemaeraisik
40. RuthTrääderRotermanni Kliinik
41. KristinaOtsTLÜ
42. TiiliaTrubetskoipensionär
43. Eva-LiinaKuuseTTÜ
44. KätlinSaarestEraisik
45. LüürikaRüütliAS Lääne-Tallinna Keskhaigla
46. Marge-TheaLembinenMNT
47. Kai KoitlaPelgulinna Gümnaasium
48. egleeller-nabiEglefit
49. KatrinTammisEAS
50. RaulRandmerPõhja-Eesti Metsaühistu
51. Ruth KoitLasteaed Pääsupesa
52. AveSmirnovTallinna lasteaed Pääsupesa
53. iviproosMTÜ HÜK
54. PilleAusAPEK digital
55. IndrekVimbergAPEK digital
56. HeljoValter-
57. Mihkel Tikerpalu eraisik
58. KoitEllerElkonte Grupp
59. Mari-LiisJuulTeraapialaegas
60. KarinJUHATBPW Estonia
61. TiitKrimm-
62. JaanikaPärnamägi-
63. TiiuTamm Kiili Gümnaasium
64. KristiineLillPuhastusimport OÜ
65. MartinLillPuhastusimport OÜ
66. KarmenPruul-
67. KärtPärtelTAI
68. Helene-Terese JürgensonEraisik
69. MiiaKraunKeila Võrkpallikool
70. RuttKukk-
71. Petra TriinPalmiste-
72. Kristina GeniteTTÜ
73. HenriSipraAS MEFO
74. AnnelyAruveeEraisik
75. TriinSafronovaMaksu-ja Tolliameti Spordiklubi
76. EvelynTatsiViimis Talisuplus klubi Jääring
77. Mia Eliel TatsiViimsi Talisuplusklubi Jääring
78. MeelisPertSõgeda Kayak