Loengud ja arutelu motivatsioonist ja mälust

Kariina Laas, neuropsühhofarmakoloogia lektor
Kairi Kreegipuu, eksperimentaalpsühholoogia dotsent

Aeg: 3. aprill 2018 kell 13.00–14.45
Koht:
Tartu Ülikooli Tallinna esindus, Teatri väljak 3–311

Eesnimi*:
Perekonnanimi*:
Organisatsioon*:
Amet:
E-post*:
Soovin liituda ülikooli täiendusõppe infolistiga (kuukiri)*:
Vabu kohti
# EesnimiPerekonnanimiOrganisatsioon
1. EsmeKassakG4S Eesti
2. Margit Sedrik G4S
3. Kristi-JetteLiblikTallinna Lennujaam
4. Mari-LiisKupri-
5. HelinaVillemTTÜ
6. KatiNiinTallinna Linnakantselei
7. KerstiKünnapuuTallinna Linnakantselei
8. KüllikeVillisteSeb/TÜ
9. MaireVaskeTallinna Haridusamet
10. ReetSaarTallinna Linnavalitsus
11. KristelGeineKristiine LOV
12. EvelynTohvriTallinna Linnakantselei
13. DeanaTompsTallinna Sadam
14. MeriliTammTallinna Kesklinna Valitsus
15. KatrinVellemaEesti Teed AS
16. AireJohansonTallinna Sotsiaal-ja Tervishoiuamet
17. MargitKooser
18. SveaŽurbaRiigikogu Kantselei
19. LiinaSimmJustiitsministeerium
20. Kätlin TsarkovaEricsson Eesti AS
21. MadeSügisEricsson Eesti AS
22. EnePollEricsson Eesti AS
23. AnnikaKaseorgEricsson Eesti
24. EvaRTTK
25. SirjeSilmannpensionär
26. LemmiParkAS Planserk
27. ReetVarikTallinna Reaalkool
28. TeaTibarRästa
29. HeiliVeskimeister-
30. AgeSakspank
31. BerithPadarTallinna Linnakantselei
32. EvelinValdreTallinna Linnavalitsus
33. TiinaPallasETL
34. EikeHuntSaku Vallavalitsus
35. HelenKaskTallinna Linnavaraamet
36. Karin-KittyRepsonTallinna Vesi AS
37. AnneJoonsaar -
38. RaunoPartsG4S Eesti
39. ValevTõnissonG4S
40. RikaJoalaG4S
41. Kristi JansonG4S Eesti
42. Heleri VahemäeEesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit
43. ÜlleTomikAS G4S Eesti
44. HediTõnisson-
45. EgeNetseHarku Vallavalitsus
46. TatjanaTammeTallinna Raku Lasteaed
47. KailiKilp-JegorovTallinna Mardi Lasteaed
48. EveliŠokmanStatistikaamet
49. KristiinaOppiTLÜ
50. KristiSiibakSOS Lasteküla Eesti Ühing MTÜ
51. MerleSiibak-
52. OlesjaTandorfTallinna Kivimurru Lasteaed
53. Darja KuznetsovaTallinna Kivimurru Lasteaed
54. AilenVessmannMaksu- ja Tolliamet
55. SiiriMiidu Vanalinna Hariduskolleegium
56. Riin Tergem VHK
57. Svetlana Sindjakova Tallinna Kivimuru lasteaed
58. RuthKübardJakob Westholmi Gümnaasium
59. JeteEevaldJakob Westholmi Gümnaasium
60. OksanaOssipenkoMedia House
61. EvelinKivirandVanalinna Hariduskoleegium
62. Tiina LaidKaarli Kool
63. Kristel-LiisEesmaaVanalinna Hariduskolleegium
64. SigridSeppKeila Kool
65. VeoolaPärismaaStatistikaamet
66. KristiKampSeesam Insurance AS
67. IndrekSaaStatistikaamet
68. NilsApsolonNutimaja OÜ
69. LauraPärtelEesti Loodusmuuseum
70. MarieTiitsmann-
71. RahelKangur56679122
72. KristinaVingissaarEi ole
73. ElinLiikKeM
74. VestaKreemRahandusministeerium
75. NiinaRockHVG
76. mairepaluveerTondi põhikool
77. LemmiOroRahandusministeerium
78. JanaIljitšovaAstangu Kutserehabilitatsiooni Keskus
79. KarinSaalisteMarja Apteek
80. IG-
81. Jelena ReimanRahandusministeerium
82. AnnaliisaMäletjärvTallinna 21. Kool
83. AleksanderPajuriMõigu EK
84. Lotte-TriinTelgmaaEGS
85. AveKikasBaltic Agro AS
86. Mari-LiisMadison-
87. EveliTormaTallinna Täiskasvanute Gümnaasium
88. OlevAmtmannPensionär
89. SigreSuurvarikDanske Bank Eesti
90. EveliKalevTallinna Tammetõru Lasteaed
91. Moonika RanderAseri kool
92. KajaKivitAvista Travel
93. LiinaAavikHotell Olümpia AS
94. PilleVinkeleraisik
95. ReetIdavain-
96. ÕnneUusTLU Haridusuuenduse tippkeskus
97. SveaEving-NõuAS Swedbank
98. AGNESKITTERAISIK
99. MarisMeristeHKHK
100. MerjeKallasJärveküla Kool
101. kaitrummttü itcollege
102. Eha VaherERGO Insurance SE
103. IngridVeigelTavid AS
104. RiinaMartinsonVälisministeerium
105. MarinaPoltavtsevaRMK
106. ValentinaAndrejevaeraisik
107. EvelinKivilo-Paaseraisik
108. MaieLaanisteVanalinna Hariduskoleegium
109. Aivar MäeAVK Hooldus
110. TiinaPedakKem
111. MerlynPeters-
112. MerleTanilsooTallinna Keskraamatukogu
113. LeaTreufeldtMTÜ CuraJura
114. Õnne LivValberg-
115. JanneVoorelKaitsevägi
116. EteriEha-
117. TiiuPalmTKNRÜ
118. HelenJõgi-
119. MarikaTaburDoctrina OÜ
120. EvaSuikTallinna Keskraamatukogu
121. EvaldPärniEpsam OÜ
122. Carmen JõelehtRocca al Mare Kool
123. TerjeKalameesEesti Haigekassa
124. AarneToomsaluLibertas
125. LjudmillaPülsüeraisik
126. TiiliaTrubetskoi-