Geoloogia XVII Geoloogia Sügiskool „VAATAME EDASI!“

Kuupäev:
17.09.2021 (All day) - 18.09.2021 (All day)

Asukoht:
Tartu

Taas pead tõstva pärgviiruse kiuste on meil viimaks ometi rõõm teada anda, et XVII Geoloogia Sügiskool „VAATAME EDASI!“ saab aset leidma 17. septembril 2021. Asukohaks on heade mõtete linn Tartu ja kõigile väga armas, aga täielikult uuenenud Lodjakoda meie kauni Emajõe kaldal.

Sügiskool algab seekord juba ennelõunal ja kestab terve reedese päeva, hõlmates hulga põnevaid ettekandeid ja ekskursiooni „Tartu linna geoloogilised saladused“. Seekord näeme esinemas ja oma põnevatest tegemistest rääkimas tudengeid ja doktorante Tartu Ülikoolist ja Tallinna Tehnikaülikoolist. Üritus lõppeb õhtuse programmiga Lodjakoja saunas. Sügiskooli programm on leitav siin!

Registreerumine sügiskooli on avatud siin.

Registreerumisel  palume kindlasti märkida majutuse soov. Korraldajate poolt organiseeritakse Tartu linnas majutus üheks ööks  reedel vastu laupäeva (17.-18. september). Oleme tellinud mugava bussitranspordi ürituse järgselt Lodjakoja juurest otse neisse majutuskohtadesse.

NB! Järgneval päeval, 18. septembril, toimub GEO200(+1) tähistamine egiidi all „VAATAME TAGASI!“. Täpsem GEO200(+1) ajakava ja registreerumine on leitav kodulehel https://sisu.ut.ee/geo200

Kohtumiseni septembris
Sügiskooli toimkond