Geo200 ringlogo värviline1

Kallid geoloogid ja geoloogiahuvilised

 

Kutsume teid kõiki osa saama geoloogia 200. aastapäeva tähistamisest 18. septembril 2021 Tartus. Eelmisel aastal viirusehimus edasi lükatud ürituse hõikame nüüd välja kui GEO200(+1) ja selle juhtmõtteks on ajaloo hõnguliselt – „VAATAME TAGASI!“.  

Pidupäeva avame ennelõunase jalutuskäiguga Raadi kalmistule ning austusavaldusega geoloogiaprofessoritele läbi sajandite. Päev jätkub pidulike ja vähem pidulike ettekannetega armastatud Vanemuise 46 õppehoone ringauditooriumis. Seejärel on kõigil huvilistel võimalus külastada geoloogia ajaloo teemalist näitust GEO200 loodusmuuseumis ja Vanemuise maja vanu õpperuume. Õhtul aga pidutseme kõik koos Tartu Ülikooli ajaloomuuseumi Valges Saalis Toomemäel. Loodetavasti avaneb võimalus ka Tartu Ülikooli geoloogia osakonna uute ruumidega tutvumiseks Chemicumi hoones. 

Üritus on eelneva registreerumisega! Registreerumine avatakse augusti esimeses pooles, mille kohta kindlasti saadetakse laiali ka vastav eelnev teavitus. Kogu täpsem info ja päevakava on leitavad jooksvalt ürituse kodulehelt: https://sisu.ut.ee/geo200 

Kõik, kes soovivad olla kindlad, et ürituse info nende postkasti alati jõuaks – palun andke oma soovist teada Kairi Põldsaarele (kairi.poldsaar@ut.ee tel: 58330832) ja teie e-postiaadress leiab oma kindla koha ürituse infolistis. 

 

Geo200(+1) üritus on eelneva registreerumisega. Registreerumine avatakse 9.augustil!

Palume infot lahkesti oma kolleegide seas jagada!

 


NB! GEO 200(+1) tähistamisele eelneb soojendusena 17. septembril  XVII Geoloogia Sügiskool, seekord fookusega noortel tegijatel ja teemal „VAATAME EDASI!“. Täpsemat infot leiab kodulehelt http://sygiskool.ee/ 


 

Üldküsimuste, esinemise soovide ning ettepanekutega palume pöörduda prof. Kalle Kirsimäe poole (kalle.kirsimae@ut.ee), administratiivsetes ja tehnilistes küsimustes ning registreerumise asjus saab infot Kairi Põldsaarelt (kairi.poldsaar@ut.ee; tel 58330832).