Geo200 ringlogo värviline1

Kallid geoloogid ja geoloogiahuvilised

 

Kutsume teid kõiki osa saama geoloogia 200. aastapäeva tähistamisest 18. septembril 2021 Tartus. Eelmisel aastal viirusehimus edasi lükatud ürituse hõikame nüüd välja kui GEO200(+1) ja selle juhtmõtteks on ajaloo hõnguliselt – „VAATAME TAGASI!“.  

Pidupäeva avame ennelõunase jalutuskäiguga Raadi kalmistule ning austusavaldusega geoloogiaprofessoritele läbi sajandite. Päev jätkub ettekannetega armastatud Vanemuise 46 õppehoone ringauditooriumis. Seejärel on kõigil huvilistel võimalus külastada geoloogia ajaloo teemalist näitust GEO200 loodusmuuseumis, loodusmuuseumi püsiekspositsioone ja Vanemuise maja vanu geoloogia kateedri ruume. Õhtul pidutseme koos Tartu Ülikooli muuseumis Toomemäel.

SIIT LEIAD PROGRAMMI!

Kõik, kes soovivad olla kindlad, et ürituse info nende postkasti alati jõuaks – palun andke oma soovist teada Kairi Põldsaarele (kairi.poldsaar@ut.ee tel: 58330832) ja teie e-postiaadress leiab oma kindla koha ürituse infolistis. 


Üldküsimuste, esinemise soovide ning ettepanekutega palume pöörduda prof. Kalle Kirsimäe poole (kalle.kirsimae@ut.ee), administratiivsetes ja tehnilistes küsimustes ning registreerumise asjus saab infot Kairi Põldsaarelt (kairi.poldsaar@ut.ee; tel 58330832).