Ettevõtluse õppetool

Tartu Ülikooli majandusteaduskond

Asukoht: Narva mnt 18, Tartu 

e-post: info@evk.ut.ee

http//:sisu.ut.ee/ettevotlus

Õppejõudude kontaktid 

Mervi Raudsaar – õppetooli juhataja, kaasprofessor, PhD (sotsioloogia), Narva mnt 184042,  mervi.raudsaar@ut.ee

Merike Kaseorg – ettevõtluse assistent, MBA (ärijuhtimine), Narva mnt 184048, merike.kaseorg@ut.ee

Anneli Lorenz – ettevõtluse nooremlektor, mag (koolikorraldus), Narva mnt 184046, anneli.lorenz@ut.ee

Aivar Pere – ettevõtluse nooremlektor, Narva mnt 184007, aivar.pere@ut.ee

Kaire Vahejõe – ettevõtluse nooremlektor, MA (ökonoomika ja ettevõtlus), Narva mnt 184044, kaire.vahejoe@ut.ee

Iuliia Trabskaia – ettevõtluse kaasprofessor, knd (majandusteadus), Narva mnt 184048, iuliia.trabskaia@ut.ee

Juta Jaani – ettevõtluspedagoogika nooremlektor, MA (pedagoogika), Narva mnt 18-4044, juta.jaani@ut.ee

Piia Vettik-Leemet – ettevõtluse nooremlektor, MBA (ettevõtlus ning tehnoloogia juhtimine), Narva mnt 184044, piia.vettik-leemet@ut.ee

Margit Partei – peaspetsialist, MA (matemaatiline majandusteadus), Narva mnt 184044, margit.partei@ut.ee

---

Tõnis Mets ettevõtluse emeriitprofessor, knd (tehnikateadused), Narva mnt 184041,  tonis.mets@ut.ee