Ettevõtluse õppetool

Tartu Ülikooli majandusteaduskond

Asukoht: Narva mnt 18, Tartu  NB! kolisime jaanuaris 2020 Delta majja!

e-post: info@evk.ut.ee

http//:sisu.ut.ee/ettevotlus

Õppejõudude kontaktid 

 

Mervi Raudsaar – õppetooli juhataja, ettevõtluse dotsent, PhD (sotsioloogia), Narva mnt 184042,  mervi.raudsaar@ut.ee

Merike Kaseorg – ettevõtluse assistent, MBA (ärijuhtimine), Narva mnt 184048, merike.kaseorg@ut.ee

Anneli Lorenz – ettevõtluse assistent, mag (koolikorraldus), Narva mnt 184046, anneli.lorenz@ut.ee

Aivar Pere – ettevõtluse assistent, Narva mnt 184007, aivar.pere@ut.ee

Kaire Vahejõe – ettevõtluse assistent MA (ökonoomika ja ettevõtlus), Narva mnt 184044, kaire.vahejoe@ut.ee

Iuliia Trabskaia – ettevõtluse teadur, knd (majandusteadus), Narva mnt 184048, iuliia.trabskaia@ut.ee

Juta Jaani – ettevõtluspedagoogika nooremteadur, MA (pedagoogika), Narva mnt 18-4044, juta.jaani@ut.ee

Mihkel Kraav – ettevõtluse nooremteadur, Narva mnt 184046, mihkel.kraav@ut.ee

Piia Vettik-Leemet – ettevõtluse nooremteadur, MBA (ettevõtlus ning tehnoloogia juhtimine), Narva mnt 184044, piia.vettik-leemet@ut.ee

Margit Partei – peaspetsialist, MA (matemaatiline majandusteadus), Narva mnt 184044, margit.partei@ut.ee

Leeni Uba – spetsialist, MA (kultuurikorraldus), Narva mnt 184044, leeni.uba@ut.ee

 

---

Tõnis Mets ettevõtluse professor, knd (tehnikateadused), Narva mnt 184041,  tonis.mets@ut.ee