Kliimadetektiivide veebiseminar "Küsi teadlaselt"

Kuupäev:
03.03.2022 16:00 - 17:00

Veebiseminar on eeskätt toetavaks materjaliks ESERO Kliimadetektiivide üleskutses osalevatele meeskondadele, kuid on väga heaks silmaringi arendavaks materjaliks ka kõigile teistele õpetajatele ja õpilastele. Ürituse raames saavad õpilased esitada eksperdile oma uurimistööga seotud küsimusi. Lisaks huvitavale teooriale tuuakse ka praktilisi näiteid päriselust. Veebiseminar on ka heaks ettevalmistuseks järgmisel Kliimadetektiivide üleskutsel osalemiseks.

Külaliseksperdiks on okeanograaf Symine Henkens Euroopa Kosmoseagentuurist (ESA), kes uurib mereprügi olemasolu ookeanis kasutades selleks Copernicus Sentinel-2 satelliidiandmeid.

Veebiseminariga liitumiseks peavad õpetajad registreeruma lingi kaudu (registreerimisvorm jääb avatuks kolmapäevani, 2. märtsini 2022).

Seminari keel: inglise keel

Rohkem informatsiooni ja eelmisi seminare saab vaadata Climate Detectives lehelt.