E-ga paremini! E-õppe kogemusseminar

16. oktoobril 2019 toimus ülikooli raamatukogu konverentsisaalis "E-ga paremini! E-õppe kogemusseminar"

Kogemusseminari eesmärk oli jagada ülikooli e-õppe häid kogemusi ning innustada õppejõude enam e-õppe võimalusi kasutama.

Arutleti, milline on kvaliteetne e-kursus ning kuidas e-õpe aitab üliõpilaste, õppejõudude ja programmijuhtide hinnangul õppe kvaliteeti tõsta. Seminari juhis õppeprorektor Aune Valk.

Vaata seminari videosalvestust

(ettekannete sisukorraga vaate nägemiseks klõpsa paremal alumises nurgas oleva noole peal)

Kava:

9.30 - 10.00 Kohv
10.00 - 10.20 Õppeprorektori avasõnad
10.20 - 10.50 E-kursuse kvaliteedimärgi protsessist. Toomas Plank, füüsika instituudi direktor
10.50 - 11.10 Veebikursusest "Estimation of Measurement Uncertainty in Chemical Analysis". Ivo Leito, keemia instituudi analüütilise keemia professor
11.10 - 11.30 Teekond kaosest aasta e-kursuse tiitlini. Marika Saar, farmaatsia instituudi kliinilise farmaatsia assistent
11.30 - 11.50 Kui ilma Moodle'ita ei saa. Katri Kütt, haridusteaduste instituudi õpetajahariduse assistent
11.50 - 12.10 Kuidas e-õpe alandas minu stressitaset. Age Värv, õigusteaduskonna asedirektor
12.10 - 12.30 Rahvusvahelise haridustehnoloogia magistriõppekava käivitamine. Margus Pedaste, haridusteaduste instituudi haridustehnoloogia professor
12.30 - 13.15 Lõuna
13.15 - 13.45 E-kursuste kvaliteedist üliõpilase pilguga. Arutelu juhib Margus Pedaste. Osalevad: Allan Aksiim (SV), Mona Sõukand (SV), Helo Liis Soodla (SV).
13.45 - 15.00 E-õppe võimalused õppekvaliteedi tõstmiseks. Programmijuhtide ja õppejõudude arutelu. Arutelu juhib Age Värv. Osalevad: Anti Kalda (MV), Johann Langemets (LT), Monika Kumm (SV), Riina Reinsalu (HV), Anneli Lorenz (SV).

erf logo
Seminari toimumist toetas Euroopa Regionaalarengu Fond ASTRA projekti PER ASPERA raames.