Juko-Mart Kõlar on TÜ Viljandi kultuuriakadeemia direktor ja loovettevõtluse lektor.Tere tulemast enesejuhtimise kursusele!

Enesejuhtimine on katustermin mitmetele allteemadele nagu näiteks produktiivne aja- ja energiajuhtimine, eesmärkide püstitamine, motivatsiooni säilitamine, mustrite märkamine, harjumuste kujundamine või tervislike eluviiside harrastamine.

Tõhus enesejuhtimine aitab meil elus teadlikumaid valikuid teha, meie jaoks olulisi eesmärke püstitada, mis on piisavalt ambitsioonikaid ja samas realistlikud, ning nende poole liikudes erinevaid takistusi ületada. 

Käesolev õpiobjekt on sissejuhatus enesejuhtimise teemasse, tutvustades erinevate autorite teoreetilisi käsitlusi, jõudes praktiliste harjutuste ja tööriistadeni, mille abil enda elu tõhusamalt ja teadlikumalt juhtida. 

 

Autorist lähemalt

Juko-Mart Kõlar on Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia direktor, ettevõtluse ja juhtimise lektor ning loovettevõtluse eestvedaja. Ta annab erinevates ülikoolides ja ettevõtlusprogrammides loenguid ja praktilisi töötubasid äriideede mudeldamise, arendamise ja innovatsiooni ning meeskondade juhtimise teemadel. Juko-Mart Kõlari doktoritöö käsitles digitaliseerimise mõju muusikatööstusele ning ta on ühtlasi kahe muusikavaldkonna iduettevõtte kaasasutaja.