Eesti filosoofia aastakonverents

EFAK XIX (2024)

EFAK XIX, Eesti filosoofia aastakonverents – Tartu

Tartu Ülikooli filosoofia osakond korraldab 29.-30. augustil Tartus järjekorras üheksateistkümnenda Eesti filosoofia aastakonverentsi.

Konverentsi peaesinejad on Pauliina Remes (Uppsala Ülikool) ja Vilius Dranseika (Jagiełło Ülikool).

Konverentsile on oodatud ettekannete resümeed erinevatel filosoofia teemadel (nii eesti kui inglise keeles) ja ettepanekuid sümpoosionideks filosoofia päevakajalistel teemadel. Resümeede pikkuseks on kuni 250 sõna, juurde tuleb märkida ka autori nimi ja seotud asutus. Sümpoosioni ettepanekute (500 sõna) juurde palume lisada osalejate nimed. Tähtaeg on 10. juuni 2024 ja need tuleks saata aadressil efak@ut.ee.

Konverentsi koduleht: https://efak.ut.ee/

19th Estonian Annual Philosophy Conference – Tartu

The Philosophy Department of the University of Tartu organizes the 19th Estonian Annual Philosophy Conference.

Our keynote speakers are Pauliina Remes (Uppsala University) and Vilius Dranseika (Jagiellonian University).

We invite the submission of abstracts on any topic in philosophy, in Estonian or in English. We also welcome proposals for symposia on currently actual topics. Please send an abstract (up to 250 words) or a symposium proposal (up to 500 words) to: efak@ut.ee. The abstract must include author’s name and affiliation. A symposium proposal must also include names of participants. Submission deadline: June 10, 2024