Oma kaust ja kasutajakonto

Tulemuste nimekirjas on iga lühikirje kõrval paremal plussmärgiga ikoon   ja täiskirjel olles paremal tulbas üleval ikoon ,  millel klõpsates saate huvipakkuvaid artikleid oma kausta koguda.  

Oma kausta sisu nägemiseks klõpsake üleval sinisel ribal ikoonil  või otsingutulemuste lehel paremal lingil Go to:  Folder view.  Siia kogutakse ka salvestatud otsingud, märkmed jm.  

Kui olete oma kasutajatunnustega sisse loginud (vt allpool kasutajakonto tegemise kohta), saate oma kausta teha ka alamkaustu, selleks klõpsake My Custom  lingi juures paremal New.

Kogutud kirjeid saab korraga või valikuliselt printida, oma postkasti saata või salvestada. Selleks kasutage paremal servas olevaid linke Print, E-mail, Save. 

Lingi Export  kaudu saab kirje üle kanda viideta haldamise süsteemidesse, mille abil on hiljem mugav neid oma töösse lisada ja bibliograafiat vormistada. 
EndNote Online'i eksportimiseks valige Direct Export to EndNote Web, vt juhend https://sisu.ut.ee/enwebjuhend
Zoterosse eksportimiseks valige Direct Export in RIS Format .  
Mugavam on Zoterosse kirjeid eksportida enne nupu Export valimist:  kui kirjed on ees, klõpsake aadressribal vastaval ikoonil, vt Zotero kasutusjuhend https://sisu.ut.ee/zoterojuhend/kirjete-kogumine-zoterosse.


Kasulik on teha endale EBSCO Discovery kasutajakonto, siis on võimalik kogutud artikleid ja tehtud otsinguid säilitada ka peale andmebaasiga töö lõpetamist. Selleks klõpsake üleval sinisel ribal lingile Sign in, seejärel valige kõige all Create one now  ning täitke väljad nõutavate andmetega.

a

 

 

Tehke omale EBSCO Discovery kasutajakonto ja salvestage kõige relevantsemaid tulemusi andnud otsing ning tellige endale selle kohta teavitusteenus (Alert). 
back